Cesta soutěží: Thomas

Vyhrál první Volbu, takže na vstup do Vily čekal v hotelové izolaci nejdéle. Diváky zaujal nejen svaly a výrazným tetováním, ale také svým chováním a milostným románkem se Zdeňkou. Nakonec doplatil na nenávist k Vladkovi, který ho poslal 11. října domů. V show prožilcelkem 54 dní.
VyVolený Thomas
VyVolený Thomas

reklama

Jako správný alfa samec ovládl Thomas Vilu hned poté, co prošel trezorovými dveřmi. Do postele po svém boku si usadil Zdeňku a rozehrál milostný románek, kterým chtěl zaujmout publikum. Tato pozice mu však vydržela pouze do Vladkova příchodu. Na jeho stranu totiž vzápětí přešla část doposud vzorných Thomasových oveček a dosavadní král začal rychle ztrácet půdu pod nohami. Zvolil tedy nejsnadnější a nejpopulističtější způsob boje – útoky na Vladkovu sexuální orientaci. Zařadil se tak do netolerantní skupiny mužů, o nichž se říká, že útočí na gaye a lesbičky, protože si nejsou svou vlastní sexuální výkonností stoprocentně jistí, a tak si tímto způsobem "masírují" vlastní sebevědomí.

Velká láska pro kamery

Upozornit na sebe za každou cenu bylo zřejmě cílem Thomasova rádoby milostného vzplanutí k silikonové kočičce Zdeňce, která šla do show z úplně stejného důvodu. Trávili však stále více času jenom spolu, na což Zdeňka nakonec doplatila – zatímco se držela v pozadí za ručičku se svou „láskou“, akční sexy Nikol sbírala body a v následném Duelu ji poslala domů. Na její odchod reagoval Thomas takovými scénami, že by se za jeho výkon styděla i nejubožejší šmíra. Plakal, truchlil v ložnici, vybudoval na terase pomníček… a tak se štáb rozhodl, že mu tohle divadélko trochu osladí, a poslal mu do Vily návštěvu – bývalou přítelkyni Sabinu, s níž se kvůli VyVoleným rozešel, a nádavkem společně s ní i tolik oplakávanou Zdeňku. A to byl teprve fičák. Na rozdíl od Thomase, který ztrácel nervy, obě dívky zachovaly glanc a pobyt ve Vile si naplno užily včetně předčasných Vánoc, o něž už poněkud pocuchaného svalovce připravila 11. října potupná prohra v Duelu s Vladkem.

Video: Medailonek Thomas

Video: The Best of Thomas

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

The Best of: Thomas

Fotogalerie: Thomas zpět ve Vile

Thomas "ochránce" - Obrázek 7

Thomas – „ochránce žen“

Thomas opouští Vilu s policejní eskortou

Před policií neochránila Thomase ani Vila

V posteli toho spolu vyřešili spoustu

Video: Zdeňka a Thomas: Jak to všechno je?

Zdenička se nevrátila z duelu - Obrázek 8

Thomas zůstal sám. Svalovec se rozsypal

primary zdenicka - Obrázek 1

Velká láska Vily: Thomas Zdeňku vyměnil za blondýnu!

Pepa z Vily

Cesta soutěží: Pepa

Mirky odchod z Vily - Obrázek 14

Cesta soutěží: Mirka

Zdeňka před vilou VV

Cesta soutěží: Zdeňka

Na samotu není Miroslav vůbec zvyklý, takže byl sám zvědavý, jak se s ní vypořádá

Cesta soutěží: Mirek

Martin chodí druhým na cigára. Kdo mu to vyčte první?

Cesta soutěží: Martin

Rapper El Nino se zúčastnil soutěže VyVolení, protože chtěl propagovat svoje nové album

Cesta soutěží: El Nino

Začátek nového přátelství - nebo snad něco víc?

Pavlínina cesta VyVolenými IV: Přátelství, nebo láska?

Nejkrásnější vztah si vybudoval s Pavlínou

Vladkova cesta VyVolenými IV: Kámoška, nebo láska?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!