Charlie Sheen a jeho šílená válka s bývalkou. Granát k narozeninám a utrpení dětí

Rozmotat tu děsivou story chce hodně se soustředit. Navíc vše může být ze dne na den jinak. Herec Charlie Sheen válčí se svou bývalou ženou, herečkou a feťačkou Brooke Mueller. Odnašejí to jejich děti, jeho další děti z předchozího vztahu i další bývalka (ta hodná!), herečka Denise Richards!
Charlieho výmluvné gesto: Neřeknu ani slovo
Charlieho výmluvné gesto: Neřeknu ani slovo
isifa.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pro začátek snad raději přehled faktů:

- Charlie Sheen, pro kterého je "bouřlivák" dost slabé slovo (alkohol, drogy, sexuální úlety), byl ženatý s herečkou Denise Richards v letech 2002–6. Mají spolu dvě holčičky (9 a 8 let) – Lolu a Sam.

- S herečkou závislou na drogách a alkoholu Brooke Mueller byl ženatý v letech 2008–11. Čtyřletá dvojčata Bob a Max jsou přitom podle nás nejtragičtějšími oběťmi celého příběhu.

Rvali se, ohrožovali nožem, oba skončili v léčebně  Foto: isifa.com

Rvali se, ohrožovali nožem, oba skončili v léčebně. Foto: isifa.com

 

Že by se o syny po rozvodu staral Charlie, vůbec nepřipadalo v úvahu, protože v posledních letech střídavě propadal závislosti nebo se léčil. Totéž ale jejich matka Brooke. Když byla v léčebně, pomáhala s výchovou její matka a babička chlapců Moira Fiore.

Jenže! Ta na chlapce nestačila.

A tak se jich ujala Charlieho předchozí žena – herečka Denise Richards, která se velmi snažila všem dětem pomoct a pravidelně se vídala i s jejich matkou Brooke, aby chlapci neztratili kontakt.

Brooke, Denise a jejich Charlieho děti
Autor: isifa.com Brooke, Denise a jejich Charlieho děti

Letos v létě jí ovšem došla trpělivost, když se chlapci vrátili z návštěvy u matky a babičky celí potlučení. Snímek maličkého Boba je výmluvný:

Malý Bob a jeho zranění
Autor: isifa.com Malý Bob a jeho zranění

Mezi Brooke a Charliem se od té doby zhoršila situace. Jeden druhému nadávají a obviňují se. Charlie poslal bývalce přes Twitter hrubé "přání" k narozeninám (text se nedá reprodukovat, foto přikládáme):

Happy birthday, Brooke Foto: twitter

Happy birthday, Brooke. Foto: twitter

 

A do hry znovu vstoupili právníci.

Brooke se brání Charlieho napadání a soud mu přikázal (pod hrozbou vězení), aby se od ní držel dál. Také chce chlapce do své péče, ale to nedovolí ani soud ani Charlie.

Brooke má stále potíže s drogami, jak dokázalo i nedávné video:

Brooke na nedávném šokujícím snímku z videa. Šňupe drogy
Autor: isifa.com Brooke na nedávném šokujícím snímku z videa. Šňupe drogy

Mezitím však Denise docházejí síly s výchovou nevlastních dětí. Stěžuje si na to, že své sestry bijí (ty větší, i maličkou adoptovanou Eloise), jsou nezvladatelní, trápí zvířata a tak dále. Seznam je dlouhý a Denise prohlásila, že se o ně dál starat dlouho nezvládne.

Jak to skončí?

Reklama
Reklama