Cher v rodinné VÁLCE: Má vymytý mozek a je pořád sjetá!?

Zpěvačce Cher (69) někdo brutálně vymývá mozek, a dokonce jí podává návykové látky. Vyplývá to z textových zpráv nejmenovaného rodinného příslušníka. Podle nich má být zpěvačka úplně mimo a pod zhoubným vlivem další osoby.
Zpěvačka Cher je pod zhoubným vlivem své kamarádky, ale ona i její syn to odmítají.
Zpěvačka Cher je pod zhoubným vlivem své kamarádky, ale ona i její syn to odmítají.
twitter

reklama

Zdroj bulvárního webu RadarOnline.com uvádí, že se Cher dostala pod kontrolu ze svého přímého okolí a je neustále udržována pod vlivem nejrůznějších prášků. Onen citovaný zdroj má být další člen rodiny, která má o zpěvačku obavy. Jenže ta se raději denně věnuje nenávistným a výsměšným postům na Donalda Trumpa a takové nařčení odmítá.

Cher ve filmu Maska

Kolik plastik má Cher? Dopočítáme se?

„Nechápu, kdo o mě takové věci šíří. Nevěřím, že by mnou někdo z přátel byl natolik posedlý, aby se mě pokusil zničit,“ komentuje počínání hejtra v příbuzenstvu na svém twitterovém účtu Cher. Když se zmíněný server zajímal blíže o názor bývalé dcery, dnes již syna zpěvačky Elijaha Blue Allmana (39), ukázalo se, že onen zhoubný našeptávač by měla být jakási žena. „Ta by nikdy mamince neublížila, je pro mě jako teta,“ řekl předělaný fousáč. Tak uvidíme, kdo je vlastně blázen.

Zdravotní stav Cher se ůdajně povážlivě zhoršil je to opravdu špatné.

ZLÁ zpráva: Cher (69) prý leží na SMRTELNÉ posteli a rozhodla se odhalit TAJEMSTVÍ!

reklama

reklama