Chloë Moretz promluvila o Brooklynu Beckhamovi: ,,Je úžasný!" Budou se mladí brát?

Poprvé se na veřejnosti ukázali osmnáctiletý syn světového fotbalisty Brooklyn Beckham a dvacetiletá žádaná herečka Chloë Moretz 6. listopadu. Pár se před nějakou dobou rozešel, ale nyní svítá na dobré časy a oba zamilovaní působí jako vrkající hrdličky. Předzvěst jejich návratu jeden k druhému byly společné fotky na Instagramu a vyvrcholilo to polibky na Insta stories. Je možné, že v Hollywoodu se objeví nový mladičký manželský pár?
Chloë Moretz a Brooklyn Beckham
Chloë Moretz a Brooklyn Beckham
instagram/@spletnik_ru

reklama

Začátkem týdne navštívili zamilovaní událost v New Yorku, a to společně jako pár. Dokonce na sobě měli téměř totožné džínové bundy. Herečka své štěstí neskrývá a novinářům o svém vztahu s Brooklynem vesele vypráví: ,,Myslím, že jsme si jeden druhého vybrali.... nebyli jsme od sebe vůbec daleko. Mně se zdá, že to je ta nejdůležitější věc. Život přijímáme jako otevřenou knihu. Chtěli bychom mít svůj vlastní malý svět, to je pro nás oba nejdůležitější," zmínila mladičká Moretz u rozhovoru den po události.

Mladičký pár
Autor: instagram/@spletnik_ru Mladičký pár

Do vztahu dvou vycházejících hvězd vneslo nový dech stěhování Brooklyna do Spojených států, kde mladík nyní žije a studuje. Syn zpěvačky Victorii Beckham se přiblížil své dívce a nyní je prakticky stále s ní. ,,Máme toho mnoho společného, dokonce i oblečení si půjčujeme. Dobře, já si půjčuju věci Brooklyna. Myslím, že je úžasný. Já se s ním na oplátku dělím o kosmetické výrobky a zároveň nosím jeho bundu," vypráví se smíchem herečka. 

Pár u rozhovoru
Autor: instagram/@spletnik_ru Pár u rozhovoru

Podle jejích slov mladí nepotřebují specifické prostředí, aby měli dokonalé rande. Stačí jim přítomnost toho druhého. Herečka zároveň zveřejnila, jaký má vztah s rodiči jejího milého: ,,Hrozně moc si rozumíme. Myslím, že máma Brooklyna je jednou z nejinteligentnějších žen, matek a podnikatelek s neuvěřitelným cítěním pro detail, které jsem kdy poznala. Je to člověk s obrovským srdcem a skutečně nádherná osobnost," vychválila Chloë svou možná nastávající tchýni. 

Chloë Moretz má bezesporu vkus
Autor: instagram/@spletnik_ru Chloë Moretz má bezesporu vkus

V posledních dnech se spekuluje zároveň o možném zasnoubení dvojice. Chloë byla paparazzi zachycena se zlatým prstenem na prsteníčku s vyrytým písmenem B. Dárek od Brooklyna může být pouhou pozorností, ale i zásnubním prstenem. Sama herečka o této informaci zatím nepromluvila. Na druhou stranu, prsten na ruce herečky jen ztěží připomíná šperk od Cartiera nebo Tiffanyho, o kterém sní každá dívka. Třeba Brooklyn nezastává drahé dary a jde mu čistě o symboliku své lásky. Jak to bude dál? Nechme se překvapit. 

Chloë se zásnubním pstenem?
Autor: instagram/@splashnewstv Chloë se zásnubním pstenem?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!