Chris Pratt a Katherine Schwarzenegger se vzali!

Hvězda z filmů Avengers se o víkendu podruhé ženila. Za svou vyvolenou si vzala dceru bývalého kalifornského guvernéra a herce Arnolda Schwarzeneggera.
Chris Pratt a Katherine Schwarzenegger se vzali
Chris Pratt a Katherine Schwarzenegger se vzali
instagram.com/prattprattpratt

reklama

Katherine Schwarzenegger (29) a Chris Pratt (39) si řekli své ANO 8. června 2019 v Kalifornii na soukromém obřadu. Dvojice se zasnoubila v lednu 2019. Svatební fotografie nyní začala zveřejňovat i na sociálních sítích.

Chris Pratt a Katherine Schwarzenegger se vzali
Autor: instagram.com/prattprattpratt Chris Pratt a Katherine Schwarzenegger se vzali

Známý herec ze série filmů Avengers zveřejnil na svém Instagramu zamilovanou svatební fotografii, kde popisuje, že to byl nejdůležitější den v jejich životech.

Chris Pratt požádal Katherine Schwarzenegger o ruku!

Chris Pratt požádal Katherine Schwarzenegger o ruku! Tu teď zdobí obrovský diamantový prsten!

„Včerejšek byl nejlepším dnem našich životů! Před bohem, rodinou a přáteli jsme se stali mužem a ženou. Bylo to velmi intimní a dojemné,“ začal svůj projev Pratt. „Jsme tak vděční, že můžeme začít novou kapitolu života,“ dodal. Stejné vyjádření sdílela na svém Instagramu i Katherine.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený chris pratt (@prattprattpratt),

Herec také vyjádřil vděk celosvětově známému návrháři Giorgio Armanimu, který navrhl pro ženicha oblek a nevěstě svatební šaty. Podle deníku DailyMail novomanželku vedl uličkou její otec – Arnold Schwarzenegger.

Chris Pratt
Autor: instagram/@spletnik.ru Chris Pratt

První manželkou Chrise byla Anna Faris, se kterou žil dlouhých devět let. Spolu mají šestiletého syna, který žije ve střídavé péči. Herec hrál v několika známých filmech jako je Jurský svět, Strážci Galaxie nebo zmiňované filmy Avengers. V současnosti ho můžeme vidět ve filmu Muži v černém: Globální hrozba. V českých kinech se objeví už 13. června.

reklama

reklama