Chris Pratt požádal Katherine Schwarzenegger o ruku! Tu teď zdobí obrovský diamantový prsten!

Hollywoodský bourák Chris Pratt (39) požádal svou drahou polovičku po sedmi měsících randění o ruku! Tou vyvolenou se stala Katherine Schwarzenegger (29), dcera slavného terminátora Arnieho Schwarzeneggera. Líbí se vám tahle dvojka?
Chris Pratt požádal Katherine Schwarzenegger o ruku!
Chris Pratt požádal Katherine Schwarzenegger o ruku!
instagram.com/prattprattpratt/

reklama

Je to teprve rok, co se Chris po osmi letech rozvedl se svou manželkou Annou Faris, se kterou má šestiletého syna Jacka. O rozvod zažádal v roce 2017. Teď, po krátké známosti požádal o ruku partnerku Katherine.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený chris pratt (@prattprattpratt),

 

Dcera slavného herce Arnolda Schwarzeneggera nešla v tatínkově stopách a rozhodla se studovat žurnalistiku. Následně se stala spisovatelkou. Na kontě má již dvě knížky. Před měsícem oslavila Katherine své devětadvacáté narozeniny a otec jí věnoval roztomilou koláž.

Chris Pratt

Chris Pratt má zas jinou! Pro tentokrát krásnou dceru Arnolda Schwarzeneggera

Hvězdný pár se seznámil v červnu 2018, svou známost potvrdil měsíc poté, když byl novináři nachytán v kostele i s hercovým synem. Momentálně odjeli Katherine s Chrisem do Mexika na rodinnou dovolenou i s dívčinou matkou a bratry. Pratta fanoušci znají mimo jiné z filmů Strážci Galaxie a  LEGO příběh, kde propůjčil svůj hlas jednomu z hrdinů. Minulý rok se objevil v pokračování filmové série Jurský park (Jurský svět: Zánik říše). Tam si zahrál po boku Bryce Dallas Howard.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Arnold Schwarzenegger (@schwarzenegger),

reklama

reklama