Chrissy Teigenová: „Instagram není všechno, rodičovství je úplně o něčem jiném.“

Modelka Chrissy má se zpěvákem Johnem Legendem dvě děti. Dvouletou holčičku Lunu a téměř ročního chlapečka Rona. Nedávno sdílela na svém Instagramu zprávu pro všechny své sledující.
Chrissy Teigen
Chrissy Teigen
facebook/Chrissy Teigen

reklama

Modelka je známá především díky svému otevřenému postoji k rodičovství. Jako jedna z mála celebrit sdílí opravdu intimní věci, které nazývá přirozenými a není potřeba je držet v soukromí. Již několikrát zveřejnila na sociální sítě fotku, kde kojí své děti, svá prsa s odsávačkou, své síťované poporodní kalhotky a takhle bychom mohli pokračovat do nekonečna.

John Legend a Chrissy Teigen
Autor: Twitter/virality18 John Legend a Chrissy Teigen

Na svém Instagramu má přes 22,5 miliónů fanoušků, kteří doslova hltají každý příspěvek, který tato maminka zveřejní. Podle jejího profilu bychom mohli usoudit, že má bezproblémové děti, šťastnou rodinu a vše je zkrátka perfektní. Ale Instagram je jedna věc. Realita je ovšem věc druhá.

Chrissy Teigen kojí na veřejnosti

Modelka Chrissy Teigen podporuje kojení na veřejnosti

A to sama modelka nedávno přiznala. „Dnes Lola nesnědla ani jediný kousek jídla. Dnešek je pro mě ten nejhorší den z rodičovství a je to opravdu náročné. Když mi píšete, že chcete hned také miminko nebo rovnou dvě, když vidíte mé příspěvky, tak je potřeba si uvědomit, že je to jen sociální síť. Instagram není všechno, rodičovství je úplně o něčem jiném,“ vysvětluje ve svém denním příběhu.

John Legend a Chrissy Teigen
Autor: Twitter/LaLecheLeagueUS John Legend a Chrissy Teigen

Je pochopitelné, že dvě děti dají Teigenové zabrat. To ovšem vidí pouze lidé za oponou, tedy její manžel John Legend. Je potřeba si uvědomit, že lidé na sociálních sítích sdílí jen to dobré a s negativními věcmi se už nepochlubí. To ovšem neplatí pro Chrissy.

reklama

reklama