Christiano Ronaldo se stal počtvrté otcem

Christiano Ronaldo
Christiano Ronaldo
instagram

Nejlepší fotbalista světa Christiano Ronaldo se stal počtvrté otcem. Poprvé ale konzervativní cestou. V neděli mu jeho přítelkyně, španělská modelka Georgina Rodrigezová porodila holčičku. Jméno miminka je Alana Martina.

 

 

Family mood 

Příspěvek sdílený Cristiano Ronaldo (@cristiano),

 

Ronaldo je známý tím, že má k dětem velmi vřelý vztah. Děti má rád natolik, že si je pojistil a nechal všechny tři předešlé potomky odnosit náhradními matkami. Ty se musely vzdát veškerých práv na ně. Jisté je, že hvězda Realu Madrid za to vše velkoryse zaplatila.

Nejstaršího syna Ronalda juniora mu odnosila náhradní matka z Kalifornie, jejíž identitu fotbalista doteď tají. „Lidé o tom neustále spekulují. Nikdy jsem o tom nikomu neřekl a ani neřeknu. Až Christiano vyroste, řeknu mu, co jsem udělal, co jsem cítil a co se doopravdy stalo. Některé děti nikdy nepoznají své rodiče, ať už matku nebo otce. A otec prostě někdy stačí,“ reagoval Ronaldo na tehdejší dotazy veřejnosti.

Známo ale je, že za prvorozeného syna neváhal dát obnos 312 miliónů korun. Letos v červnu se pak stal otcem podruhé. Dvojčata jménem Evy Marie a Mateo svou biologickou matku také nikdy nepoznají.

 

 

Ensinando aos meus 2 filhos com talento, trabalho e dedicação e a única forma de chegar a ser o número 1

Příspěvek sdílený Cristiano Ronaldo (@cristiano),

 

To čtvrté děťátko má větší štěstí. Jeho matka, dvaadvacetiletá bývalá tanečnice později modelka, ho přivedla na svět po "klasickém" vztahu. Že je pro portugalského sportovce Georgina opravdu vyjíměčná svědčí i fakt, že s bývalou přitelkyní ruskou supermodelkou Irynou Shyak na dítě nedošlo. A to ani po pětileté známosti. Iryna prý měla neustálé spory s Ronaldouvou matkou. Vypadá to, že nynější partnerka s rodinou vychází a jsou opravdu šťastní. Ronaldo má z druhé dcery obrovskou radost. V neděli na svém instagramovém profilu vyvěsil fotku z porodnice, kde navštívil svou sestřičku i Ronaldo mladší.  

 

 

A Alana Martina acaba de nascer! Tanto a Geo como a Alana estão muito bem! Estamos todos muito felizes! 

Příspěvek sdílený Cristiano Ronaldo (@cristiano),

 

Pod fotkou stojí „Alana Martina se právě narodila! Obě, Geo i Alana, se mají dobře. Jsme všichni moc šťastní.“

reklama