Chtěli byste mít za sestru Cameron Diaz? Užijte si ji na Love!

Cameron Diaz začala jako modelka, záhy však zjistila, že ji baví film, ale je tomu i naopak: ona baví filmový průmysl. Užijte si ji na Prima love v povedené komedii Zná ji jako své boty v pátek na Prima love od 20.15!
Dvojice sester
Dvojice sester
archiv Prima

reklama

Široký a rozpustilý úsměv, nohy až do nebe a schopnost udělat všechno pro to, abychom se doma u televizních obrazovek bavili od rána do večera. Taková je Cameron Diaz, která ve svých čtyřiceti letech ještě stále nemůže ukotvit v tom pravém partnerském náručí, zato jde z filmu do filmu!

Zná ji jako své boty

Jsou sestry a kromě stejné velikosti bot, spolu nemají pranic společného. Cameron je stará kalička, která střídá práci tak často jako své obří ponožky, vlastně je štěstí, pokud nějakou má. Pokud zrovna ne, přespává po gaučích svých kamarádů a její největší zábavou jsou party.

Cameron a Toni Foto: archiv Prima

Cameron a Toni. Foto: archiv Prima

Toni vs. Cameron

Zatímco Cameron vystudovala střední s odřenýma ušima, Toni Collete (kterou můžete znát jako ulítlou matku z filmu Jak na věc), má vystudovaný Princeton, pracuje do úmoru v právnické firmě a její vyzdobený drahý byt je jediným místem, kde se cítí dobře. Cameron Diaz sází na svůj vzhled, Toni Collete na svou inteligenci, která jí říká, že nikdy nebude dostatečně hezká na to, aby si našla svého partnera.

Prostě sexy - holky v rozmaru

Komedie Prostě sexy? Kromě bláznivých holek uslyšíte i hymnu o penisu

Není tedy divu, že se jednoho hezkého dne kvůli svým rozdílným životním stylům pohádají a budou si k sobě hledat složitě (ale i zábavně) cestu, kterou však uvidíte vy na Prima love v pátek ve 20.15!

reklama

reklama