Chudák Kit Harington: Přišel o trůn a skončil v Pompejích

Herec Kit Harington, známý divákům jako Jon Snow ze seriálu Hra o trůny, získal zatím největší roli v jeho dosavadní kariéře. Objeví se jako keltský gladiátora Milo v novém velkofilmu Pompeje. Natáčení tohoto katastrofického snímku bylo prý neuvěřitelně náročné.
Kit Harington je známý hlavně ze série Hry o trůny
Kit Harington je známý hlavně ze série Hry o trůny
Bontonfilm

reklama

„Byl jsem na place každý den, a když jsem nenatáčel, zkoušel jsem akční scény,“ řekl Kit. „Bylo to drsné. Paul žádá od herců hodně, ale to se mi na něm právě líbí,“uvedl na adresu Paula W. S. Andersona, který je podepsaný také pod takovými hity jako je série Resident Evil nebo Mortal Kombat.

Jeho trénink začal více než měsíc před natáčením. „Kit rozhodně vypadá jako filmová hvězda, ale před natáčením to ještě nebyl dokonalý gladiátor, jakého jsme potřebovali,“ vysvětlil režisér Anderson. „Soustředil se na dosažení perfektní fyzičky, kterou můžete ve filmu obdivovat,“ dodal manžel krásné Mili Jovovich, který se nemůže dočkat až budou mít Pompeje premiéru.

Film se odehrává v roce 79 našeho letopočtu a jsou heroickým příběhem Mila (Kit Harington), otroka přinuceného bojovat v aréně jako gladiátor. Vzápětí poté, co Vesuv exploduje a zaplaví město žhavou lávou, se Milo musí probojovat z arény, aby zachránil svou lásku, krásnou Cassii (Emily Browning).

Mohlo by vás zajímat

Kdo je to na trůně?

Hádanka ze světa celebrit: Poznáte českou zpěvačku na trůnu?

Vulkán Samalas

Jediná sopka ochladila svět. Katastrofa, která ukončila středověk

reklama

reklama