Chytněte Horečku sobotní noci celá parta: Soutěžte o 3 x 5 vstupenek na muzikál v Divadle Kalich

Divadlo Kalich nazkoušelo legendární muzikál se skladbami Bee Gees, ve kterém zářil John Travolta. Vypravit se na něj můžete s celou partou a užít si senzační večer. Soutěžte do pátku 17. října 12.00 o 3 x 5 vstupenek do Kalicha.
Muzikál Horečka sobotní noci v Divadle Kalich
Muzikál Horečka sobotní noci v Divadle Kalich
Archiv Divadla Kalich

reklama

Soutěžní otázku a možnost se zúčastnit najdete

TADY

Ochutnávky z muzikálu:

V sedmdesátých letech proměnil z filmového plátna svět v jeden velký taneční parket, v letech devadesátých se stal divadelní událostí. Taková je stručná historie muzikálového fenoménu s názvem Horečka sobotní noci. Legendární americký muzikál se slavnými písněmi skupiny Bee Gees se konečně dostává do Prahy.

Divadlo Kalich uvádí cenami ověnčenou Horečku sobotní noci ve verzi, která na konci 90. let dobyla londýnský West End a následně newyorskou Broadway. Vypráví příběh dostatečně dobře známý z filmového plátna, nicméně libreto ani hudební aranžmá nezastírají, že filmovou a divadelní podobu dělí dvě desetiletí. Na divadle také zazní více hudby Bee Gees než ve filmu – hity na pomezí rocku, popu a diska.

Moderní taneční show respektovaného režiséra Jána Ďurovčíka nabídne spoustu pulsující muziky, uchvacující podívanou s prvotřídními choreografiemi a precizními pěveckými, tanečními i hereckými výkony největších mladých talentů. Horečka sobotní noci se v Divadle Kalich rozzáří také novou moderní světelnou technologií, která na českých jevištích dosud nebyla použita.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Divadlo Kalich - Muzikál Horečka sobotní noci

Video VIP zprávy: Horečka sobotní noci v originále - a dnes

Kříž a Travolta: Dostali horečku sobotní noci!

Tony a Stephanie na taneční soutěži

Úterní noc zažila poprvé horečku! A rozhodně nebyla poslední

Divadlo Kalich nemá na programu zdaleka jen muzikály. Prozkoumejte PROGRAM, jsou v něm svižné komedie i sólové koncerty.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!