CNN Prima NEWS: Novou posilou je Radka Rosická. Co bude moderovat?

Bude zatím jedinou ženou mezi pěti muži! Novou posilou sportovní redakce a tváří CNN Prima NEWS bude již brzy i moderátorka Radka Rosická. Manželka hvězdného fotbalisty Tomáše Rosického má na nové stanici uvádět zprávy ze sportu společně s dalšími kolegy v čele s Romanem Šebrlem.
Radka Rosická bude součástí týmu CNN Prima News 2
Radka Rosická bude součástí týmu CNN Prima News 2
CNN Prima News

reklama

„Ano, můžu potvrdit, že se CNN Prima NEWS vrcholí jednání o tom, že bych se stala jednou z tváří a moderátorek sportovní redakce. Brzy budu moct prozradit více,“ řekla Radka.

Jak se na její návrat na obrazovku dívá manžel? „Manžel mě podporuje ve všem, co dělám, takže mi řekl, že i nyní se CNN mě bude podporovat,“ říká kráska.

Radka Rosická bude součástí týmu CNN Prima News 1
Autor: CNN Prima News Radka Rosická bude součástí týmu CNN Prima News 1

Česká CNN začne vysílat už tuto neděli 3. května přesně za pět minut sedm, kdy začnou HLAVNÍ ZPRÁVY. Sport bude součástí zpravodajského servisu nejen v hlavním vysílacím čase, ale v průběhu celého dne. A Radka rozhodně nebude ve dvoupatrovém moderním studiu sama.

Radka Rosická bude součástí týmu CNN Prima News 3
Autor: CNN Prima News Radka Rosická bude součástí týmu CNN Prima News 3

„Sport bude na CNN Prima NEWS v plné síle. Potvrdili jsme již pět moderátorů sportu – Roman Šebrle, Petr Vágner a nové tváře jsou Marek Kafka, Ondřej Lípa a Tomáš Vzorek. Diváci se mají rozhodně na co těšit,“ řekl za CNN Prima NEWS Adam Halmoši.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!