Co Čech, to kuchař? Krainová, Zagorová i další byly za domácí hospodyňky!

O oblibě pořadů o vaření, kde se lidé předhánějí, kdo připraví lepší jídlo, se nemusí diskutovat. Ale jak to mají celebrity? Vaří rády?
Simona Krainová se prý naučila vařit kvůli dětem.
Simona Krainová se prý naučila vařit kvůli dětem.
Potten & Pannen – Staněk

reklama

Všichni obdivujeme krásné kuchyně, které mají hrdinové v amerických filmech, je to sen téměř každého mít něco tak krásného doma. A od tohoto týdne to může být skutečnost! V Praze byla totiž otevřena první prodejna s těmito přístroji do kuchyně a při té příležitosti se sešly celebrity, které prozradily, jak to mají s vařením ony.

„Nikdy jsem moc nevařila. Dnes vařím z povinnosti k dětem, ale už jsem si zvykla :). Snažíme se vařit zdravě a jednoduše. Jsem ráda, že existují všemožné robotické pomůcky v kuchyni, které mi pomáhají se s tím poprat. Karel si už na moji kuchyni taky zvyknul :) a moc si ji pochvaluje,“ prozradila na svoji rodinu Simona Krainová.

Nechyběla ani Hana Zagorová se Štefanem Margitou. „S manželem se rádi obklopujeme krásnými, ale hlavně kvalitními věcmi. Proto u nás kuchyňské spotřebiče KitchenAid mají dveře otevřené. Přesně plní funkci, kterou od přístrojů tohoto typu vyžadujeme a navíc jsou designově naprosto originální a skvostné,“ nechala se slyšet.

Ale nebyly to jen ženy, které se na otevření objevily a které na sebe práskly, že jsou v kuchyni jako doma. „Práci v kuchyni miluju…můžu se na ni dívat celý hodiny,“ vtipkoval Jirka Mádl, který dorazil se svojí přítelkyní Evou Josífkovou.

A nemohl chybět ani přední český kuchař a postrach všech restaurací Šéf Zdeněk Polhreich! Ten mezi celebritami, které si zkoušely jednotlivé přístroje, chodil a kontroloval, zda jim to jde. „Když si něco kupuju do své kuchyně, vybírám především podle kvality a spolehlivosti přístroje. To, že je to hezký, je jen bonus navíc,“ hodnotil spotřebiče nové značky na českém trhu jeden z našich nejznámějších kuchařů.

Vybrali byste si i vy?

Mohlo by vás zajímat:

Ewa Farna v TGM

VIDEO: Rozhovor s Ewou Farnou před natáčením TGM!

Jiří Langmajer a Adéla Gondíková se poprvé objevili na veřejnosti spolu.

Jiří Langmajer konečně přiznal: S Adélou bydlím a jsem šťastný. Co na to dcery?

Lenka Zahradnická by se prý mohla do Martina Krause zamilovat. Má to ale malý (velký) háček

Lenka Zahradnická: Do Martina Krause bych se mohla zamilovat, kdyby…


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!