Co chystají Clarkson a spol. do nového Top Gearu? Producent odhalil podrobnosti!

Všechno dobré zůstane a navrch přihodí něco ještě lepšího. Mno, tak šup sem s tím!
Trojka z pořadu Top Gear bude nově řádit na Amazon Prime
Trojka z pořadu Top Gear bude nově řádit na Amazon Prime

reklama

Trojice Clarkson, Hammond, May si nakonec z mnoha možností vybrala internetového giganta Amazon, pro který připraví nástupce slavné motoshow Top Gear. To už víme, stejně jako to, že tam s nimi zamířil i jejich producent Andy Wilman. A právě on se v rozhovoru pro magazín Hollywood Reporter trochu rozpovídal, co nás může čekat.

Tým se prý rozhodl pro Amazon, protože jim dal nejvíce peněz a volnosti. "Ujistili nás, že nás nechají dělat si vlastní show, jak sami chceme. To je pro nás velké plus, nemáme rádi cizí zásahy a nepotřebujeme být sledování a kontrolováni," vysvětlit Wilman. Asi tím dost narážel na to, jak se vedení BBC neustále vměšovalo do obsahu jejich bývalého pořadu Top Gear.

Slíbil taky, že z Top Gearu podědí nový pořad hlavně vnitřní studio nebo velké mezinárodní výjezdy a hlavně hromadu bláznivých kousků. Co bude nového? "Chystáme nový vzhled, nové prvky a nový domov," podotkl tajemně.

Na Amazonu jsou zatím jisté tři sezóny - každá z nich bude mít 12 epizod. První se začnou natáčet co nevidět, ale diváci je taky ještě "dlouho nevidět" - půjdou ven na podzim příštího roku.

Věříte, že Clarksonovci dokážou ještě vylepšit, co dělali v Top Gearu?

Pozlacená politická satira Jona Stewarta

Šest moderátorů, kteří berou víc než Jeremy Clarkson


reklama

reklama