Co dělá Lucie Vondráčková se Slavíky? Válí se s nimi po schodech

Na fotce vlevo rok 2013. Vpravo rok 2012. Vypadá to, jako by zpěvačku Lucie Vondráčkovou (33) v posledních dvou letech zisk stříbrného Slavíka doslova porazil. Jak jinak si vysvětlit, že se s ním opakovaně usadila na schodech bonton nebonton?
Lucie na schodech. Zase!
Lucie na schodech. Zase!
Jiří Janoušek

reklama

Ledaže by se Lucie, která se občas ráda stylizuje do romantické polohy, domnívala, že uvelebit se na schodech je roztomilé.

Možná i trochu je (většinou v případě dívek, kterým není třicet)... Ale nesmíte kopírovat samu sebe! Opáčko bychom brali jen v případě, že by si Lucie zopakovala Slavíka 2011 – tehdy nepřiletěla z Montrealu, kde bydlí se svým manželem hokejistou Tomášek Plekancem, protože byla v sedmém měsíci těhotenství.

Jinak doporučujeme pokusit se vydržet na nohou:-) a nebo vymyslet něco originálního.

Ačkoliv... Lucie zažila v přímém přenosu takový šok, jako žádná jiná kolegyně předtím. Takže měla na slabá kolínka trochu nárok. Petr Čtvrtníček na ni totiž vystrčil holý zadek. A to tedy Lucie ustála se ctí, všechna čest!

Prohlédněte si FOTOGALERII – zaostřili jsme na stříbrnou slavici (druhé místo získala už pošesté za sebou) pořádně zblízka!

P.S: Kdyby vám bylo podezřelé, proč je na schodech Lucie ve stříbrných šatech a během přenosu v růžových, tak jde skutečně o fotografie z jednoho večera a rychlý převlek:-)

Mohlo by vás zajímat:

Počkej, já Ti to spravím

Přitáhni mě, Pepo! Aneb když slavní ještě nepózují. FOTOGALERIE ze Slavíků

Agáta Hanychová

Žhaví Slavíci: Kozičky se draly ven. Hlasujte o dekolt večera!

Máte něco proti? Ptal se Jan Kraus Lucie Bílé

Bizarní Kraus, tenisové překvapení i lásky Lucie Bílé - ohlédnutí za Slavíky (FOTOGALERIE)

ilustrační foto- český slavík

Kdo jsou Čeští slavíci? Bílá, Kryštof a... zase Karel Gott!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!