Co je malé, to je milé aneb slavné krásky a jejich hrudníčky

Červený koberec, to je přehlídka luxusních rób a odhalených dekoltů. Ale ne každá hvězda se může pyšnit bujnými čtyřkami. Jejich hrudník byste si klidně mohli splést, s hrudníkem mladého chlapce. Které to jsou?
Amber Heard
Amber Heard
instagram
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bývalka Johnnyho Deppa (55) Amber Heard (32) má krásnou tvář, blond hřívu i štíhlé tělo. Ale na prsa byl Pán Bůh skoupý. I tak je ale herečka sexy, že?

 

Kdo by to byl řekl, že roli v seriálu Pobřežní hlídka nedostane jen majitelka vnad, velikosti prsou Pamely Anderson. Když se v roce 2017 natáčely nové díly tohoto oblíbeného seriálu, dostala jednu z rolí herečka Ilfense Hadera (32). Její hrudník ten Pamelin nepřipomíná ani, když přimhouříme oči. Holt sex-appeal se nerovná velká prsa.

Známá modelka Cara Delevingne (26) je úspěšná díky svému rošťáckému vzhledu. Modelka má klučičí postavu, rysy i plochý hrudník. A právě to ji dělá neuvěřitelně přitažlivou!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

J'adore @dior #diorforyouth

Příspěvek sdílený Cara Delevingne (@caradelevingne),

Ve filmu Charlieho andílci byla herečka Cameron Diaz (46) zatraceně sexy. A vadilo někomu, že nemá prsa trojky? Ne.

 

Jedna z nejkrásnějších hollywoodských hereček je určitě Jessica Biel (36). Svého manžela zpěváka Justina Timberlakea ale na napěchovaný dekolt nesbalila.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#jesicabiel #goldenglobes #eliesaab

Příspěvek sdílel uživatel @ thecatwalkuae,

Herečka Keira Knightley (33) se za svůj kostnatý hrudník nestydí a hrdě ho ukazuje. Oblíbená herečka raději sází na úsměv a věčně dobrou náladu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#keiraknightley #like4like #likesforlikes #new

Příspěvek sdílený Antoine Julien (@antoineju62),

Dědička hotelového impéria Paris Hilton (37) je velkou milovnicí kýče a nevkusu. Přesto i ona nepodlehla trendu plastických operací a raději sází na kvalitní push-upky.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

i love u

Příspěvek sdílený sexiest woman alive (@iconicparishilt0n),

Co myslíte, jsou malá prsa sexy? Odzvonilo konečně trendu nepřirozeně vypadajícím umělým prsům?

Reklama
Reklama