Co je malé, to je milé aneb slavné krásky a jejich hrudníčky

Červený koberec, to je přehlídka luxusních rób a odhalených dekoltů. Ale ne každá hvězda se může pyšnit bujnými čtyřkami. Jejich hrudník byste si klidně mohli splést, s hrudníkem mladého chlapce. Které to jsou?
Amber Heard
Amber Heard
instagram

reklama

Bývalka Johnnyho Deppa (55) Amber Heard (32) má krásnou tvář, blond hřívu i štíhlé tělo. Ale na prsa byl Pán Bůh skoupý. I tak je ale herečka sexy, že?

 

Kdo by to byl řekl, že roli v seriálu Pobřežní hlídka nedostane jen majitelka vnad, velikosti prsou Pamely Anderson. Když se v roce 2017 natáčely nové díly tohoto oblíbeného seriálu, dostala jednu z rolí herečka Ilfense Hadera (32). Její hrudník ten Pamelin nepřipomíná ani, když přimhouříme oči. Holt sex-appeal se nerovná velká prsa.

Známá modelka Cara Delevingne (26) je úspěšná díky svému rošťáckému vzhledu. Modelka má klučičí postavu, rysy i plochý hrudník. A právě to ji dělá neuvěřitelně přitažlivou!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

J'adore @dior #diorforyouth

Příspěvek sdílený Cara Delevingne (@caradelevingne),

Ve filmu Charlieho andílci byla herečka Cameron Diaz (46) zatraceně sexy. A vadilo někomu, že nemá prsa trojky? Ne.

 

Jedna z nejkrásnějších hollywoodských hereček je určitě Jessica Biel (36). Svého manžela zpěváka Justina Timberlakea ale na napěchovaný dekolt nesbalila.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#jesicabiel #goldenglobes #eliesaab

Příspěvek sdílel uživatel @ thecatwalkuae,

Herečka Keira Knightley (33) se za svůj kostnatý hrudník nestydí a hrdě ho ukazuje. Oblíbená herečka raději sází na úsměv a věčně dobrou náladu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#keiraknightley #like4like #likesforlikes #new

Příspěvek sdílený Antoine Julien (@antoineju62),

Dědička hotelového impéria Paris Hilton (37) je velkou milovnicí kýče a nevkusu. Přesto i ona nepodlehla trendu plastických operací a raději sází na kvalitní push-upky.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

i love u

Příspěvek sdílený sexiest woman alive (@iconicparishilt0n),

Co myslíte, jsou malá prsa sexy? Odzvonilo konečně trendu nepřirozeně vypadajícím umělým prsům?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!