Co musel Muž roku 2013 Antonín Beránek udělat pro to, aby vyhrál?

To je ale změna! Vítěz soutěže Muž roku Antonín Beránek (23) působil na červnové tiskové konferenci, když se veřejnosti představovala dvanáctka finalistů, jako vyjukaný zajíc a na pátečním finále v Náchodě najednou vypadal jako lev salónů. Jak to udělal?
Antonín Beránek
Antonín Beránek
Jiří Janoušek

reklama

Beránek šel za ty tři měsíce pořádně do sebe a zřejmě trávil každý den v posilovně, protože mu svalová hmota pořádně narostla.

Kromě toho se Muž roku dokonale vyholil, aby neměl na těle ani jeden zbytečný chloupek. Při pohledu na fotku z tiskové konference to Beránek ještě moc nehrotil, ale finále je holt finále. Navíc se před promenádou v plavkách nechal celý pomazat olejem a dámy v porotě šly do kolen.

Antonín Beránek na červnové tiskové konferenci Foto: archiv

Krasavec prostě nic nepodceňuje. "Mám rád funkcionalismus v životě kolem sebe. Líbí se mi, když se funkce projevuje v našem životě, ve stylu oblékání," přiznal nám své životní krédo Antonín Beránek, který byl zvolen ze 777 přihlášených účastníků a na podzim pojede na světové finále do indonéské Jakarty.

Podle organizátora soutěže Davida Novotného má Beránek velké šance uspět i na mezinárodním poli. Má velké charisma, dokonalou postavu a skvěle prý prošel jazykovými testy.

Antonín Beránek je nejkrásnějším mužem v ČR Foto: facebook

Z minulého ročníku Muže roku se podařilo celosvětově uspět Miroslavu Kolenyakovi, který zabodoval na soutěži Mister Universe v Dominikánské republice. Získal titul Mister Universe Best Body a do České republiky přivezl trofej, že má nejlepší tělo na světě.

Miroslav Kolenyak má nejhezčí tělo na světě  Foto: Petr Kurečka

Antonína Beránka si za nejhezčího účastníka soutěže Muž roku vybrali i čtenáři Prima stylu a my vám brzy přineseme exkluzivní rozhovor a žhavé fotky, z kterých se vám zrychlí tep.

-dad-

Mohlo by vás zajímat:

Miroslav Kolenyak uspěl na mezinárodním klání Mister Universe

Potvrzeno: Nejhezčí tělo má tenhle sexy Čech!

Video VIP zprávy: Soutěž muž roku

Soumrak krasavců: Jak o sebe pečují finalisté soutěže Muž roku?

reklama

reklama