Co se škádlívá, to se rádo mívá aneb Proč Eva a Petr plánují kafe na štaflích?

Před foťákem Jana Tůmy se v posledních třech dnech na Primě vystřídaly snad všechny tváře zpravodajství televize Prima. Redaktoři, moderátoři, moderátorky, ale i moderátorské dvojice a to včetně té úplně nejčerstvější - Evy Perkausové a Petra Vágnera.
Eva s Petrem si před kamerou i lidsky sedli.
Eva s Petrem si před kamerou i lidsky sedli.
archiv a koláž iTopStar.cz

reklama

Když se vám před mikrofon postaví krásná mladá žena a krásný mladý muž, tak se jednoduše nejde nezeptat, jak to mezi nimi je - není, jiskří, nebo nejiskří.

„Já myslim že z toho čistě pracovního vztahu se vyvinul kamarádskej," říká Eva a Petr vtipkuje: „Tak Eva už má pracovní vztah, že jo..s Mirkem Šimůnkem.“  Petr si také neodpustil rýpnout do krásné kolegyně kvůli její výšce. Že by u téhle sehrané dvojky platilo přísloví, že co se škádlívá, to se rádo mívá?

Celebrity a erotické pomůcky - proč ne?

Sexuální pomůcky slavných: Monika Leová nahoře bez a Eva Decastelo o vibrátoru! A co na to Petr Vágner?

„My spolu nemůžeme jít ani na kafe,ani na večeři, protože Eva by s sebou musela tahat tyhlety desky“ – a ukazuje na podložku na které stojí, aby byla vyšší. „Nebo bysme si museli dát kafe někde na schodech nebo na štaflích," směje se.

O tom, jak to mezi sebeou Petr s Evou mají, jak balí Evu cizí nápadníci a jak na to reaguje, to všechno se dozvíte v reportáži Evy Fraňkové a na našem Instagramu malá ukázka: https://www.instagram.com/p/BFogpciSk8A/?taken-by=topstarofficial

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!