Co všechno skrývá v kufru Helena Vondráčková?

Zpěvačku Helenu Vondráčkovou jsme zastihli, právě když se rozezpívávala na Karlštejně, kde ji večer čekali fanoušci a koncert. Prozradila nám – a nechala nás nakouknout –, co všechno si vozí s sebou na koncerty.
Doplňky, které si Helelna s sebou přivezla
Doplňky, které si Helelna s sebou přivezla

reklama

„Na dnešní koncert jsem si přivezla troje šaty od Taťány Kovaříkové,“ rozbalovala svůj kufr Helena. „Někdy si nechám šaty ušít, často si však koupím šaty, které se mi líbí, a pak v nich vystupuji,“ dodává. Šaty, na které prý nikdy nezapomene, jí nechala kdysi ušít televize za minulého režimu. „Byly úžasně efekní. V podstatě se jednalo o štrasové proužky našité na vycpávkách a v pase přišité na stahovací gumu. Vypadaly skvěle na světle, jak se třpytily,“ vzpomíná zpěvačka. Na památku si je nechat bohužel nemohla.

Na otázku, zda má zpěvačka nějaký tajný trik, jak vydržet celý koncert na podpacích, se smíchem přiznala, že žádný nemá. „Jednoduše jen obuji boty před začátkem, nikdy je nerozcházím. Jednou jsem však koncert musela odzpívat vsedě kvůli puchýřům, které mi udělaly nové boty. To jsem opravdu nemohla dojít ani z pódia."

A co doplňky? „Vozím si s sebou taštičku, ve které mám všechno, a se svým stylistou pak vybírám z toho, co mám,“ ukazovala nám sympatická a stále krásná zpěvačka své poklady.

Zpěvačka si na koncert opravdu přivezla jen jeden kufr, do kterého se vešlo vše. Jak jsou na tom ostatní?

MFR

Čtěte další zajímavosti:

Sámer poprosil Helenu Vondráčkovou, aby byla kmotrou jeho nového videoklipu.

Sámer Issa pokřtil nový videoklip. Kmotrou mu byla Helena Vondráčková!

Helena Vondráčková a její nejoblíbenější šperk

Helena Vondráčková exklusivně: Kdy jí manžel nosí brilianty?

Martin Michal a Helena Vondráčková září štěstím

Prima-Style exkluzivně na narozkách Martina Michala: Helena Vondráčková připravila parádní akcičku

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!