Copak je to za blondýnu? Poznali byste v usedlé dámě sexbombu?

Na první pohled by asi málokdo z nás poznal, kdo je usedlou dámou ve vojenské uniformě, kterou zachytili fotografové. Ale když se podíváte pozorněji, tak zjistíte, že pod blond parukou se skrývá jedna z nejkrásnějších hereček Megan Fox (32)!
Poznáte slavnou krásku?
Poznáte slavnou krásku?
Instagram/Kinopoiks

reklama

Kdo by to byl řekl, že i z nádherné ženské dokážou maskéři udělat za pár hodin nevýraznou dámu, za kterou se muži zrovna neotáčejí. Pro takovou krásku, jakou Megan Fox bezesporu je, to musela být velká změna.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený КиноПоиск (@kinopoisk),

 

Ale co by pro roli válečné reportérky Marguerite Higgins, která se věnovala korejské válce v letech 1950 - 1953, neudělala. Fotografové v Jižní Koreji ji zachytili v pauzách mezi natáčením, jak v blond paruce a s pobledlou tváří čeká na další záběr.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Megan Fox (@meganfox),

 

Sama herečka je z natáčení nadšená a proměna v nevýraznou myšku jí nedělala žádný problém. „Sexy rolí jsem si užila dost,“ nechala se slyšet herečka, která se proslavila snímkem Transformers.

Megan Fox

Nový Indiana Jones? Megan Fox jako archeoložka v Turecku

Marguerite Higgins byla americká novinářka a válečná zpravodajka, která se velmi zasloužila o rovnost v přístupu ženských válečných korespondentů. Byla první ženou, která získala Pulitzerovu cenu za zahraniční zpravodajství a svou úlohu v korejské válce.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!