Čvančarová je blond – Co jí řekl doma manžel? Víme to!

Vidět vnadnou herečku Jitku Čvančarovou (35) jako blondýnu, to se nám poštěstilo na slavnostní premiéře filmu, kde hraje náhradnici Irenku.
Jitka Čvančarová
Jitka Čvančarová
Jiří Janoušek

reklama

Je až s podivem, kam jsou herci ochotni zajít, i když zrovna nebudou vypadat nijak dokonale. To se nyní stalo i herečce Jitce Čvančarové, která se kvůli pokračování filmu Dědictví nechala přebarvit na blond. Ve filmu totiž nahradila prostitutku Irenku, jejíž původní představitelkou byla Šárka Vojtková (40).

Její filmový Bohouš si parádně přilepšil. Čvančarová oproti Vojtkové má alespoň od přírody dvojnásob naděleno. Pyšní se totiž poprsím č. 4.

Čvančarová si už minimálně jednou blond hřívu nadělila. V Hudebním divadle Karlín se v muzikálu Čarodějky z Eastwicku, objevila též jako světlovlasá víla. Tentokrát ovšem jen díky blonďaté paruce.

Manžel Jitky Čvančarové Petr Čadek prý blond vlasy doma vůbec neřešil. "Nic podobného doma neprobíráme, zvlášť když to patří k roli. Není pro mě důležité, jestli má Jitka dlouhé, krátké, tmavé nebo světlé vlasy... Mimochodem tohle se mi navíc vyloženě líbí, takže já jsem v pohodě," řekl sympatický Petr redakci Prima-Style.cz. Ten má teď hodně napilno, především se stará o dcerušku, protože Jitce přibylo povinností souvisejících s premiérou filmu. Petr Čadek ale nezanedbává ani svůj podnik Tančírna, chce to ale všechno dobře zorganizovat...

-juf-

Video VIP zprávy: Herečka Čvančarová prodávala kalendář, kde je vyfocený nejen Dan Bárta, ale spousta dalších hvězda. Proč to udělala? Chtěla pomoct dětem!

Čvančarová pomáhá a Bárta se mračí!

Jitka Čvančarová byla tentokrát za dámu

Jitka Čvančarová si splnila tajný sen

Jitka Čvančarová vystupuje z vrtulníku

Čvančarová si to umí zařídit. Bodyguardi jí hlídali šunkyreklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!