„Dáda Patrasová byla nalitá,“ říká Felix Slováček o zveřejněné fotce na jejím Instagramu

Minulý pátek zveřejnila Dagmar Patrasová fotku, kde se políbila se svým „ještě“ manželem Felixem Slováčkem. Fotka vzbudila lavinu nezodpovězených otázek, na které nyní máme odpovědi!
Felix Slováček a Lucie Gelemová
Felix Slováček a Lucie Gelemová
facebook.com/lucie.gelemova

reklama

Nyní už víme, že se jedná o starou fotografii a návrat Felixe k Dagmar se nekoná. Možná jen v její představě. Když saxofonista zjistil, jakou fotku zveřejnila jeho manželka, byl v šoku. „Proboha, co to vůbec vytahuje?! Vůbec nevím, kdy ta fotka pod nějakou větví vznikla. Rozhodně je už hodně stará. Vždy, když se naleje, dělá tyhle výmysly. Už nevím, jak se bránit,“ svěřil se Blesku Slováček.

Dáda Patrasová a Felix Slováček

Felix Slováček (75) a Dagmar Patrasová (62): Tohle se Lucii Gelemové (35) líbit nebude

A jako důkaz, zveřejnil Felix na svém Instagramu fotku se svou nynější přítelkyní Lucií Gelemovou, kde přejí všem krásnou druhou adventní neděli z baziliky svatého Jakuba. Na tu hned reagovala v komentáři Dagmar Patrasová, která si rozhodně nebere servítky. „Dementní a starý se ...,“ napsala pod fotku.

Felix Slováček a Lucie Gelemová
Autor: Instagram/felixantoninslovacek Felix Slováček a Lucie Gelemová

Celá tato internetová válka je na očích všech lidí, kteří se k tomu také vyjadřují. „Kopněte ho do zadku Dádo. Tohle nemáte za potřebí,“ píše jedna uživatelka. Na to se navalila další reakce.  „Přijde vám normální v sedmdesáti si vylévat srdce na Instagramu jako teenagerka?" Každý se s tím musí vypořádat po svém a je vidět, že ani jednomu nejsou socialní sítě neznámé. 

reklama

reklama