Další obviněnou ze sexuálního harašení je Mariah Carey

Po sex kauze s Harvey Weinsteinem se nyní v Hollywoodu téměř každý den objevují nová nařčení ze sexuálního obtěžování a nová jména celebrit, které to mají na svědomí. Kariéra Kevina Spaceyho se již rozpadla jako ,,domek z karet", reputace Dustina Hoffmana byla přinejmenším pošpiněna a nikdo neví, jak to dopadne s Edem Westwickem. Nyní je obviněna i sedmačtyřicetiletá zpěvačka Mariah Carey.
Mariah Carey
Mariah Carey
instagram/@spletnik_ru

reklama

Někdejší ochranka Mariah Carey se rozhodla zpěvačku zažalovat. S obviněním přišel ředitel společnosti, která poskytuje ochranku nejedné celebritě, Michael Anello. Ten tvrdí, že Mariah ho permanentně urážela a nazývala ho nacistou i skinheadem. ,,Chtěla kolem sebe mít černé kluky, ne bílé," nechal se Anello slyšet.

Mariah Carey
Autor: instagram/@spletnik_ru Mariah Carey

Právní zástupce Anelloa započal pátrání a zároveň zveřejnil, že společnost pracovala pro zpěvačku od června 2015 po květen 2017 a všichni zaměstnanci byli ponižováni podobným způsobem. Zmiňuje, že Carey párkrát u Michaela dokonce bojovala o přízeň a obtěžovala ho. Jednou ho požádala, aby přišel k ní do hotelového pokoje s prosbou o pomoc s donesením kufrů. Tam stála ve dveřích polonahá, v lehkém županu a nepřímo i přímo naznačovala sex. Muž se svést nenechal a pokoj okamžitě opustil. 

Mariah Carey v lehkém oděvu
Autor: instagram/@spletnik_ru Mariah Carey v lehkém oděvu

Zástupci Mariah Carey se již s právníkem Michaela spojili a 6. listopadu mu nabídli finanční obnos, ovšem Michael byl s částkou nespokojen. V současnosti je soudní proces pozastaven, jelikož obě strany se pokouší vyřešit spor mimosoudně (předpokládá se odškodné). 

Ani ve svém věku se zpěvačka nestydí
Autor: instagram/@spletnik_ru Ani ve svém věku se zpěvačka nestydí

 

reklama

reklama