Další Řepkoviny? Fotbalista bude znovu u soudu!

Tomáš Řepka (44) se zkrátka nepoučí. I když dostal půl roku natvrdo za falešné pornoinzeráty s jeho bývalou Vlaďkou Erbovou (37), jde k soudu znovu! Teď se totiž ukázalo, že připravil svou rodinnou přítelkyni o jeden milion korun. Jednoduše jí prodal automobil, který patřil někomu jinému. Tomáši, Tomáši, to si opravdu nedáš říct?
Tomáš Řepka
Tomáš Řepka
instagram/@tomrepkacz

reklama

Čeho se dopustil bouřlivák Tomáš Řepka pro tentokrát? Jde o to, že prý prodal automobil své rodinné přítelkyni, který ovšem patřil třetí cizí osobě. S anonymní ženou se údajně přátelil 25 let a vetřít se jí do důvěry tedy nepředstavovalo žádný problém. Jeden milion korun, kterého díky prodeji nabyl už žena evidentně nikdy neuvidí. 

Tomáš Řepka

Tomáš Řepka si konečně začal odpykávat veřejně prospěšné práce!

Ani Erbová není bez viny 

Jedná se o vůz vyšší kvality, konkrétně Mercedes GL 350, se kterým jezdila ještě někdejší Řepkova partnerka Vlaďka Erbová. Potíž nastala ve chvíli, kdy modelka udělala osudovou chybu. V květnu 2014 totiž najela na exekutora, který chtěl po Tomášovi vymáhat milionové dluhy alimentů na děti z prvního manželství. Zda šlo o nehodu či úmysl, to ponecháme úsudku každého. Podstatné ovšem je, že byl vůz zabaven exekuční kanceláří a velmi záhy vykoupen za 1,1 milionu korun firmou pod vedením Františka Pivody. A právě tato firma Řepkovi vůz opět pronajala. Fotbalista se stal ovšem pouhým pronajímatelem, nikoli vlastníkem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený MOLDOCARS (@moldocars1),

Podvod?

Což o to, celý pronájem byl sice opatřen smlouvou a vše se zdálo být precizně prověřené. Během roku 2016 měl Řepka vůz vrátit, ten se ale neozval. Nakonec se ukázalo, že v únoru roku 2017 se automobil objevil v technickém servisu Mercedes v Moravskoslezském kraji. Naposledy se auto údajně objevilo na policejním parkovišti ve Frýdku-Místku. Jak to tedy vypadá, Tomáš vůz úspěšně ukryl a užíval si za sumu získanou právě tímto prodejem.

Co má Tomáš na krku? 

Především Kateřinu Kristelovou (38). A to není žádná výhra. Právě díky ní se dostal na úplné dno, o pořádné pracovní nabídce neslyšel už řádně dlouho a média se mu poslední dobou pravidelně vysmívají. Blondýnka se se svým milým pravidelně vystavuje na sociálních sítích a Tomáš tak působí spíše než jako drsňák jako celonárodní klaun. 

Ani Vlaďka Erbová, ani jeho první žena Renata nebyly tolik vypočítavé a Tomáš si měl své tehdejší vztahy střežit lépe. Jak s dětmi z prvního manželství, tak i z druhého někdejší fotbalová hvězda utnula kontakt a alimenty rovněž v podstatě neplatí. ‚‚Já vím, kolikrát čekal kluk s nachystaným batůžkem na otce a on si pro něj nepřišel,‘‘ nechala se kdysi slyšet Renata Řepková. No, můžeme mu jen držet palce a doufat, že se díky své nové lásce nedostane do ještě větších potíží. 

Tomáš Řepka

Konec vrkání? Tomáš Řepka dostal šest měsíců natvrdo, Kateřina dává ruce pryč

reklama

reklama