Další Štiková chce mezi VIP: Chlubí se cizím dítětem!

Monika Štiková se synem své sestry Ornelly Quentinem
Monika Štiková se synem své sestry Ornelly Quentinem
facebook

reklama

O slávu Ornelly Štikové už je postaráno. Teď se snaží zviditelnit její mladší sestra Charlotte (17). Když neprorazila jako herečka ve videoklipu, zkouší to s malým synovcem. Na Štikovic holkách je vidět, že jsou opravdu z jednoho hnízda.

Matka Monika a sestry Ornella a Charlotte mají zálibu v exotických jménech, blonďatém přelivu, stejném účesu a výrazném líčení. A také všechny tři milují původce rodinné slávy, malého Quentina. Toho Ornella počala vloni na karlovarském filmovém festivalu s manželem moderátorky Gábiny Partyšové Josefem Koktou.

Miminko má ale bohužel trochu namále. „Quentin jednou umře na upusinkování od babičky,“ vyhrožovala Monika Štiková na svém facebookovém profilu a hned dodala, že Charlotte zatím dítě nečeká a na dlouhou dobu bude jen tetou. Nejmladší Štiková je zamilovaná do Michala Mirčevského, který má italské kořeny. Podle matky Štikové se ale žádné další překvápko v podobě dítěte se zatím nechystá. My jejímu tvrzení ale nevěříme. Netrpělivě očekáváme, s čím rodina Štiková přijde příště…

-red-


reklama

reklama