Další výstřelek královny popu: Nechala si Madonna přifouknout pozadí?!

Zpěvačka a královna popu Madonna (60) veřejnost vždy šokovala svou image, ale to, co předvedla tentokrát, je i na silné povahy trochu moc. Při novoročním vystoupení v newyorském gay klubu se předvedla s nepřirozeně vycpaným pozadím. Nechala si ho snad přifouknout?
Madonna
Madonna
instagram

reklama

Novoroční vystoupení této legendární královny popu v newyorském gay klubu vzbudilo velké pozdvižení. Nejenže si diváci klepali na čelo, když na pódiu spolu se zpěvačkou uviděli i jejího třináctiletého syna Davida Banda, ale šok měli i z nepřirozeně obřího pozadí, se kterým Madonna nakráčela na pódium.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený I'm Jus Sayin Tho™️ (@imjussayinthomedia),

 

Nikomu teď není jasné, jestli šlo z její strany o vtip, nebo má opravdu v pozadí implantáty. „Nejsem si jistý, ale vypadá to, že Madonna navštívila doktora, ke kterému chodí Nicky Minaj,“ zněl jeden z komentářů na sociální síti.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Madonna (@madonna),

 

Populární zpěvačka se k neobvyklé image zatím nevyjádřila, není tedy divu, že spekulace hromadně pokračují a fanoušci tak mají stále co řešit. My jen doufáme, že šlo opravdu o recesi a Madonna si pozadí pouze vycpala. I když u téhle crazy lady je možné všechno!

Madonna

Madonna slaví šedesátku! Jak šel čas se světovou popovou ikonou?

Madonna Louise Veronica Ciccone začala usilovat o slávu, když utekla od otce a odletěla do New Yorku, kam vyrazila s pouhými 35 dolary! Začala pracovat jako servírka a byla i na konkurzu k filmu Vlasy od Miloše Formana, ale neuspěla. Své nahrávky posílala různým producentům. Nakonec se na ni ale přece jen štěstí usmálo a z Madonny se stala ikona, která je mimo jiné zapsána v Guinessově knize rekordů jako nejúspěšnější umělkyně všech dob.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!