Dana Batulková má problém: Zapichující se chlupy

Herečka Dana Batulková žije od rozvodu s Davidem Prachařem opět na svém rodném statku v Kolodějích, kde věnuje většinu svého volného času svým milovaným psům. Sama říká, že děti jsou už odrostlé, a ona se nemá pořádně s kým pomazlit tak, jak se mazlívala s dětmi.
Herečka Dana Batulková a její "zlatíčko" Abby
Herečka Dana Batulková a její "zlatíčko" Abby
Karolína Hájková pro My Label

reklama

No jo, ale jak se blíží jaro, její fenka maďarského ohaře Abby začíná pěkně línat a herečka má chlupy po celém domě.

„Abby má skvělou srst, nemusím s ní vůbec nic dělat. Jednou za čas ji vyčešu, ale není to úplně nutné. Ty malinké, zapichující se chlupy, budou stejně všude, viď?“ zadívala se na fenku herečka, na které je vidět, jak je mimo světla velkoměsta naprosto spokojená.

Batulková se dokonce rozhodla, že bude pomáhat opuštěným a týraným zvířatům a na dovolené na Lanzarote pomohla zachránit dva chrty.

"Lovci tam používají kanárské chrty plemene Podenco k lovu králíků na lávových polích. Ale když se pejsek zraní nebo zestárne, tak ho vyhodí, protože už neslouží. Tak běhají po ostrově, kde není ani voda a většinou končí v útulcích, kde je po nějaké době uspí," povzdychla si máma moderátora Jakuba Prachaře.

"Naštěstí moje kamarádka Jana spolupracuje s útulkem Sára a snaží se umístit pejsky k dobrým lidem. Zrovna měli k převozu dva chrty do Prahy k novým majitelům, tak jsme se nabídli, že je rádi předáme."

"Díky tomu jsme byli svědky dojímavé scény, kdy v letištní hale čekali natěšení majitelé na své nové miláčky a spolu s nimi tam čekalo na budoucí kamarády pět dalších Podenců, které se podařilo zachránit už dříve, a mají už v Čechách nový domov. Měli jsme skvělý pocit pomoci,“ uvedla Dana Batulková, která bude potřebným zvířatům pomáhat i nadále.

-dd-

Mohlo by vás zajímat

Video VIP zprávy: Tak už máme i Miss Boubelka. Nevěříte? Podívejte se na video!

Batulková s Kate Zemanovou vybraly Miss Boubelku!

Video VIP zprávy: natáčení videoklipu Support Lesbiens

To je pecka! Dana Batulková jako Ozzy Osbourne

 


reklama

reklama