Daniel Cleaver - mládí je v koncích: Podívejte se, jak dnes vypadá dobyvatel Bridget Jonesové!

Pamatujete si ještě průběh filmu Bridget Jonesová – s rozumem v koncích? Daniel Cleaver alias Hugh Grant sice nakonec nevybojoval Bridgetino srdce, za to ho pěkně poškádlil! Filmový Daniel, stejně jako skutečný Hugh potrápí totiž svým šarmem srdce nejedné ženy.
Jak vypadá dnes filmový Daniel Cleaver???
Jak vypadá dnes filmový Daniel Cleaver???
facebook

reklama

Uběhlo dvanáct let od druhého a zatím posledního dílu Bridget Jones. Pamatujete na charismatického fešáka Daniela? Jak asi vypadá právě teď? Jak v prvním, tak v druhém díle hrál takového lamače srdcí…ach! Nyní je Hugh Grantovi  55 let. O své charisma a šarm věkem tedy rozhodně nepřišel. Pořád by se vám z něj podlamovaly kolena??? Na to, jak moc mladistvě vypadal před dvanácti lety, mu teď přibylo na obličeji dost vrásek. Takové věci ale ke stárnutí patří. Nakonec je pořád sexy!

Deník Bridget Jones 3

Hugh Grant odmítl pokračování Bridget Jonesové. Kdo ho nahradí? Sexy chirurg!

Daniel, ve filmu šéf nakladatelství, si o sobě moc myslel a v neposlední řadě nenechal jedinou sukni bez povšimnutí… Není tedy divu, že Jonesová dala nakonec své srdce Marku Darcymu, právníkovi odolnému vůči jejím záchvatům žárlivosti. Kdyby se přece jen rozhodla pro Daniela, zřejmě by dříve nebo později zešílela! A co vy, žárlíte na své protějšky?

Slavná scéna s Hugh Grantem

Sexy pozadí Hugh Granta v romantické vánoční komedii Láska nebeská!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!