Daniel Hůlka o psychických problémech: Dva roky jsem si musel dát pauzu

Zpěvák Daniel Hůlka oslavil na Den dětí 49. narozeniny. Rok před padesátkou ví, že zdraví a psychická pohoda je to hlavní, na čem všechno stojí a padá. Kvůli velké psychické nepohodě si dokonce dal dva roky pauzu.
2. 6. 2017 TOP STAR Daniel Hůlka oslavil 49. narozeniny koncertem
2. 6. 2017 TOP STAR Daniel Hůlka oslavil 49. narozeniny koncertem

reklama

"Na dva roky jsem odešel z divadla a ze showbyznysu, i když – slovo showbyznys mi tady v Česku přijde směšný, ale dejme tomu. Přepracoval jsem se a dva roky jsem nehrál divadlo a ani nekoncertoval, to mám za sebou, ale teď to dělám tak, abych to nepřehnal. Člověk si musí rozvrhnout práci i odpočinek, a o tom to celé je," říká Daniel Hůlka. 

Narozeniny sice oslavil bez partnerky a dítěte, neboť na rodinu stále čeká, ale sám na oslavu rozhodně nebyl – uspořádal koncert, který prý byl tím nejlepším dárkem, který si může zpěvák přát.  

"Bylo to nádherný, lidi byli úplně skvělí, fakt nejlepší dárek, který jsem mohl dostat. A když vám pak publikum na konci tleská ve stoje, tak je to ta největší odměna, kterou můžete dostat," uvedl Hůlka, který po koncertě slavil s mírou. 

"V klubu jsme to trochu zapili s kapelou a rodinou, žádná další velká oslava nebude. Tou hlavní byl skutečně koncert," dodal zpěvák.  

Daniel Hůlka začne brzy zkoušet nový muzikál Muž se železnou maskou. Premiéru bude mít 1. listopadu v Divadle Broadway. Autorem muzikálu je Michal David. 

reklama

reklama