Daniel Hůlka se nebojí nechat o sebe pečovat!

Kam si zašel zpěvák Daniel Hůlka během svého běžného dne? Co plánuje? To všechno jsme se dozvěděli během procházky Prahou v jeho společnosti.
Danovi se nedivíme, je to totiž opravdu zábava.
Danovi se nedivíme, je to totiž opravdu zábava.
Jiří Janoušek

reklama

Již před nedávnem nám usměvavý zpěvák přiznal, že na přílišnou péči o sebe si nepotrpí, přesto ale je něco, na co nedá dopustit. „Pečuji o sebe adekvátně, myji se pravidelně, čistím si zuby, vlasy si myji, dokonce i kondicionér používám,“ prozradil na sebe zpěvák a zároveň dodal. „Chodím na manikúru a pedikúru, ale furt je to v rámci takové té normální chlapské hygieny.“ A tak jsme se o tom museli přesvědčit.

Dan měl pravdu, manikúra i pedikúra byla hezky strávenou dvouhodinkou, při které si zpěvák nechal upravit ruce i nohy a nechal si je i namasírovat. Navíc příjemní pracovníci jedné z klinik krásy v centru Prahy, kam Dan pravidelně dochází, dali Danovi zapomenout i na případné starosti, které by měl. Prostě relax, na který by si měl každý povinně vyhradit čas a nechat se rozmazlovat.

Poté se již zamířilo na obligátní nákupy, vždyť košil a bot není nikdy dost! Košile navíc můžete vidět na Danovi opravdu často, hlavně pak při vystoupeních! A co by to bylo za procházku, kdyby se nezakončila posezením s jedním oroseným?

Mohlo by vás zajímat:

Jan Kříž je prostě v roli Tonyho nepřekonatelný.

Horečka útočí! Přepadne vás na konci září


Jiří Langmajer a Adéla Gondíková se poprvé objevili na veřejnosti spolu.

Jiří Langmajer konečně přiznal: S Adélou bydlím a jsem šťastný. Co na to dcery?


Daniel Hůlka si nad opečenými klobásami mlaskal.

Léto Daniela Hůlky: Masíčko, buřtíky…ale i práce


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!