Daniel Landa dotočil nové album. Půjde o nejprodávanější desku roku?

Pár let zpátky se rozhodl stát se kejklířem Žitem, ale z jeho kejklí občas vyšel spíš jako klaun. A tak se rozhodl stát se zase i muzikantem Landou. Jeho nová deska se jmenuje… ehm … Žito.
Bílý jezdec českého popu vydává novou desku Žito
Bílý jezdec českého popu vydává novou desku Žito

reklama

Vždycky byl středem pozornosti, poslední dobou třeba když ukecal své fanoušky, ať nezlynčují týpka, co mu obtáhnul (šutrem!) jeho runami vyzdobenou káru. A kromě závodění, boxování, hraní nebo skládání prapodivných muzikálů vydá po dlouhých šesti letech novou studiovou desku. Vyjde 12. září v den jeho Velekoncertu v pražských Letňanech, kde si ji určitě koupí první tisíce lidí. Úspěch má takřka zaručen.

A nebyl by to Landa, kdyby nechtěl zároveň bavit, vzdělávat i kázat. Ve vypalovačkách Modrá obálka nebo Kejklířovo vyznání slibuje návrat energického rockového zvuku, jako na jeho nejslavnějších sólovkách Valčík a Chcíply dobrý víly. Ostatně poslechněte si novou verzi hitu Šmouha a posuďte sami:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Tahle pouliční bitka má opravdu nečekaný a dojemný konec

Historickou lekci a odkaz na české velikány pak přinesou kousky Neklidné nebe, Král Karel nebo Česká krajina, kterou napsal pro novou reklamní kampaň Kauflandu (…kecáme). Dojetí nad slavnými dějinami českého národa pak u posluchačů asi vystřídá čistý Mordor, tedy alespoň tak zní názvy mystických songů inspirovaných dávnými runami v závěru desky, když si je poskládáte za sebe – Uruz, Lagu, Raidó a Not. Přidejte si ještě obal desky, který vypadá, jakoby se Landa dal na severský lesní black metal a zjistíte, že tady opět nebude místo pro žádné srandičky. Uuuuurrrr!

„Cokoli o sobě řeknu, obrátí se proti mně. Nechci už nic vysvětlovat, všechno je v mých písních,“ řekl Landa.

Co myslíte, naváže na velekoncert ještě úspěšnou veledeskou? A patří už k veleČechům?

Video VIP zprávy: Daniel Landa se svým otcem, který kdysi také závodil

Landa starší o výchovných metodách na syna: Osvědčily se!


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!