Daniel Radcliffe na dně sil

Britský herec Daniel Radcliffe (24) přiznal, že potřebuje pauzu. Jeho vyčerpání má prý souvislost s workoholismem.
Daniel Radcliffe a Harry Potter
Daniel Radcliffe a Harry Potter
facebook

reklama

Momentálně herec účinkuje na West Endu v divadelní hře The Cripple Of Inishmaan. Jeho fanoušky pořádně rozrušilo, když uviděli jeho vyčerpaný a vyzáblý obličej na fotografii.

„Opravdu potřebuji přestávku. Hrát v této hře bylo skvělé, ale poslední měsíce byly dost vyčerpávající,“ přiznal Daniel. „Nyní mám týden volna, budu se toulat po New Yorku, chodit do divadel a užívat si. Musím si pořádně odpočinout. Měl bych si dát pauzu, ale to mi moc nejde, protože jsem workoholik,“ řekl v rozhovoru pro deník Daily Star. Díky nové práci je ale šance, že se pomalu zbaví nálepky Harryho Pottera.

Daniel Radcliffe se proslavil jako jedenáctiletý, když získal roli v adaptaci bestselleru Harry Potter a Kámen mudrců (2001) britské autorky J. K. Rowling. Postavu malého čaroděje si zopakoval ve filmech Harry Potter a Tajemná komnata (2002), Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004), Harry Potter a Ohnivá číše (2005), Harry Potter a Fénixův řád (2007), Harry Potter a Poloviční princ (2009) a Harry Potter a Dary smrti 1. a 2. (2010, 2011).

Zazářil i na divadelních prknech divadla Broadway, kde se představil v muzikálu How To Succeed In Business Without Really Trying a za svůj výkon získal cenu kritiky. Vloni měl premiéru horor Žena v černém, kde ztvárnil mladého právníka Arthura Kippse. Tento rok se představil například v roli básníka Allena Ginsberga v snímku Kill Your Darlings (2013). 

-juf-

Daniel Radcliffe a Harry Potter

Harry Potter končí: Daniel Radcliffe odmítl novou roli!

Emma Watson s přítelem Willem Adamoviczem a kamarádkou

Emma Watson: Vzrušila mě krev na vlastních nohou

Emma Watson v novém filmu The Bling Ring hraje dívku posedlou módou.

Emma Watson ukázala dekolt

Julie z metra na party VyVolených

Tak to je masakr: šílená bába z metra mezi VyVolenými!

Duncan James

Britský zpěvák vyhlásil bankrot a jezdí „sockou“


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!