Dara Rolins: Co strašného provedla své matce?

Zpěvačku Daru Rolins (41) tak rozněžnilo to, že její dceři Lole vypadl první mléčný zub, že ukázala celému světu, jak vypadá její matka. A rovnou se jí omluvila. Co jí milenka Rytmuse udělala tak hrozného?
Dara s mámou
Dara s mámou
facebook

reklama

„Chci se mámě moc omluvit za veškeré starosti, které jsem jí způsobila a chci jí za všechno poděkovat. I za skvělou sestru, kterou mi dala," svěřila se Dara a pověsila na sociální síť fotku své matky Zlatky, která oslavila sedmdesáté narozeniny.

„Když jsem se se sestrou před 25 lety přestěhovala do Prahy, myslela jsem si, že jí pukne srdce... Vím, že se mi to také stane, až mi moje Lolinka odejde do světa. Nedovedu si představit, jak bylo mé mamince, když jsme z rodinného hnízda odešly se sestrou obě dvě najednou," povzdychla si Dara.

Tohle nevypadá jenom na mléčný zub, ale spíš na rozbouřené hormony. Že by Dara čekala malého Rytmuse a bojí se, aby za 25 let nevylétl z hnízda i s Lolou?

Dara o své dceři Lolince zpívá i ve svém klipu s názvem Ďaleko mi neuleť, poslechtěte si jí:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

style - dara klip lola

Jedna z mála společných fotek ze soukromí

Rytmus má narozky. Co mu Dara popřála?

Video VIP zprávy: Dara s přítelem Rytmusem měli tentokrát romantické Vánoce - jen ve dvou a v hotelu!

Dara s Rymusem si udělali romantické svátky

Video VIP zprávy: Dara a Rytmus stále plánují něco do budoucna. Co to bude tentokrát?

Dara, Rytmus a… dítě?

Video VIP zprávy: Rytmus a Dara Rolins spolu žijí, zpívají i tančí

Dara Rolins o Rytmusovi: Tohle je fakt láska!

reklama

reklama