Dara Rolins je terčem kritiky! Nové fotografie vyvolaly lavinu negativních komentářů

Slovenská zpěvačka Dara Rolins oslaví v prosinci sedmačtyřicáté narozeniny a rozhodla se ještě před nimi nafotit odvážné fotografie pro známé klenotnictví. Fanoušci kritizují, že je na snímcích nahá, což prý zpěvačka podle nich nemá zapotřebí.
Dara Rolins
Dara Rolins
facebook.com/fashionbook.cz

reklama

Známá slovenská zpěvačka Dara Rolins navázala v květnu zajímavou spolupráci a stala se tak tváří známého klenotnictví. Nafotila pro něj řadu fotografií, na kterých je i zcela nahá.

Dara Rolins
Autor: facebook.com/fashionbook.cz Dara Rolins

Dara se pochlubila několika snímky na sociálních sítích, včetně krátkého videa. „Některé ženy tvrdí, že nejkrásnější pocit je obléci se jen do parfému. Mohu potvrdit a nebála bych se k němu přidat ještě pár pěkných šperků,“ svěřila se svým fanouškům.

Dara Rolins se rozhodla požádat o navrácení řidičského průkazu.

Dara Rolins opět u soudu: O co žádala?

Fanoušci se bouří a shodují se, že zpěvačka tohle ve svém věku nemá zapotřebí. „Přiznávám, že nesnáším, jak reklama zneužívá ženské tělo a tohle je vrchol. Přijde mi to spíš reklama na prsa,“ svěřila se jedna uživatelka.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi),

 

Vyjádřila se i facebooková stránka zabývající se módou fashionbook.cz: „Šperky nejsou hřích, ale nevkus ano.“ Pravděpodobně tady udělala zpěvačka krok vedle a spolupráci měla spíše odmítnout. Alespoň tak se vyjadřují fanoušci na sociálních sítích. Na druhou stranu, marketing je to očividně dobrý.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi),

reklama

reklama