Dara Rolins přiznala ZÁVISLOST. Odpustí jí fanoušci?

Zpěvačka Dara Rolins patří v showbyznysu k celebritám, které dobře pochopily, jak zacházet se sociálními sítěmi. Jenže to taky znamená občas sklidit pořádný ranec kritiky, když na sebe něco prozradíte. A Dara tentokrát na facebooku mluvila o své závislosti.
Video VIP zprávy: Poznáte ji? Tak takhle vypadá nenamalovaná Dara Rolins
Video VIP zprávy: Poznáte ji? Tak takhle vypadá nenamalovaná Dara Rolins
archiv

reklama

Post vypadá nenápadně. Dara Rolins se v něm zmiňuje o technické vymoženosti, která jí nedovolila vstát od play-stationu celý den - hlad nehlad. No... Nebudeme psát, která vychytaná věcička to byla, protože je fakt, že my s jejím výrobcem nemáme žádnou smlouvu a obchodní oddělení by na nás přiletělo raz dva! Fanoušci se po postu rozdělili na dva tábory. Jeden kritizoval Daru za zbytečnou reklamu (řada z nich samozřejmě vytáhla rozchod, který Rytmus s Darou jen předstírali z reklamních důvodů...) a druhý tábor fanoušků se Dary zastával.

Každopádně - na svém facebooku si přece každý může zveřejnit co chce, nebo ne? Zdá se, že si Dara a Rytmus život v novém domě maximálně užívají. Zpěvačka totiž napsala: "Pochopila som počítačovú závislosť:))... Síce svietilo slnko, ale chcela som počkať kým sa Patrik zobudí, kým začne deň, kým pôjdeme von....Priznávam sa bez mučenia- stal sa zo mňa pre dnešok "cyber junkie", ešte som sa od toho neodlepila:))....!?! Dokonca ma neodstrihol ani hlad! Myslím ten môj:)...Raz za čas, keď sa nič nemusí, dieťa je s tatínkem a vy žijete s chlapom, ktorý má pre tieto veci extrémne pochopenie, je dobré relaxovať aj takto...FUNN FUNN FUNN... PS: majte krásny večer- ja idem variť večeru. Patrikovi..."

Jak jde čas s Rytmusem... Už by neměl hubnout!

Patrik "Rytmus" Vrbovský má propadlé tváře a ztrácí svaly! To není dobré!

Rytmus ve škole

Rytmus ve škole. Máme FOTO ze třídy!


reklama

reklama