Dara Rolins si připomněla píseň, kterou jí Rytmus složil k výročí! Co k tomu řekla?

„Navždy tě budu milovat, budu při tobě stát. Nikdy jsem nemyslel, že se můj život změní, že se stanu součástí té výjimečné ženy, slepě zamilovaný, ani ve filmech to tak není, stačila mi hodina s tebou a moje srdce mi řeklo, že jsme si souzený.“ Tato slova v roce 2012 zpíval Rytmus Daře. Dnes už je říká Jasmíně.
Dara, Rytmus a Laura
Dara, Rytmus a Laura
instagram

Nejdříve to byla láska jako trám. Drsný rapper Rytmus a křehká Dara Rolins. Pár spolu tvořili 7 let. Postavili dům a vychovávali Dařinu dceru Lauru. Tu má zpěvačka z předešlého vztahu s frontmanem kapely Wohnout, Matějem Homolou.

Rytmus Daru tak miloval, že jí dokonce složil píseň. Jmenovala se “8. Oktober“, což byl den jejich výročí. „Navždy tě budu milovat, budu při tobě stát. Nikdy jsem nemyslel, že se můj život změní, že se stanu součástí té výjimečné ženy, slepě zamilovaný, ani ve filmech to tak není, stačila mi hodina s tebou a moje srdce mi řeklo, že jsme si souzený,“ to jsou slova písně. „Celé to přišlo nečekaně, nepovídal jsem ani mámě, že v mém životě je žena, na kterou jsem čekal a je pro mě vyrobená, od té doby jsme stále spolu, toto je pro tebe i Lolu,“ nezapomněl zpěvák i na partnerčinu dceru. Jenže to se psal rok 2012. Po šesti letech zmizela nejen velká láska, ale i píseň z internetu.

Za vším stojí Rytmus, který je momentálně stejně jako tehdy do Dary, zamilovaný do Jasmíny Alagič. A právě té momentálně vyznává lásku. Dělá to stejně intenzivně, jako tehdy blonďaté zpěvačce. Ale spíš to vypadá jako planá slova. Po rozchodu Rytmus na Daru absolutně nebral ohled, Jasmínu označil za lásku života a ze svého Instagramu kompletně Daru vymazal, včetně písně "8.Oktober".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

8.oktober bol, JE a vzdy aj bude:) A nech su dnes karty rozdane akokolvek, viem, ze tomu datumu a pesnicke venujem vzdy zvysenu pozoremociam viem, co znamena milovat. To, ze okrem mojich fotiek vymazal Patrik zo svojho youtuboveho kanalu aj tuto pesnicku, je vlastne dalsim dokazom jak velmi su ludia odlisni uz v tych zakladnych, zivotnych principoch. Ak by som poprela minulost, svoje emocie, lasky, popriem seba a kazde slovo, ktore som kedy vypustila z pusy. A bala by som sa, ze aj vsetky dalsie vyznania a sluby, ktore vypustim a dam komukolvek inemu, stratia tym padom na vahe. Nehladajte v mojich uvahach lutost ani pateticku nostalgiu, usmievala som sa vtedy, usmievam sa aj teraz:), pretoze 8.oktober nejde vymazat ZO MNAujem ani polutovat, ani utvrdzovat v tom, ze sme sa k sebe aj tak nehodili. Hodili. A v svojej dobe- lebo KAZDY vztah ma “svoju dobu”- to vsetko malo svoje kuzlo. A dokazom toho je aj pesnickApartOfMyHistory #pieceOfMyLife #onesUponAtime 

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi),

A dnes, na 8. 10. si Dara na tuto píseň vzpomněla na své sociální síti a napsala k tomu hezké vyjádření: „8. Říjen byl, je a vždy bude. A ať jsou dnes karty rozdané jakkoliv, vím, že tomu datu a písničce budu vždy věnovat pozornost. Na ten pocit, kdy jsem ji poprvé uslyšela, nechci zapomenout. Protože díky těmto emocím vím, co to znamená milovat. To, že krom mých fotek vymazal Patrik ze svého youtubového kanálu i tuto píseň, je vlastně dalším důkazem, jak jsou lidi odlišní už v těch základních životních principech. Kdybych popřela minulost, moje emoce, lásku, popřu i samu sebe a každé slovo, sliby a vyznání, které dám komukoliv jinému, ztratí na váze.

Nehledejte v mých úvahách lítost ani patetickou nostalgii, usmívala jsem se předtím a usmívám i teď. Protože 8. Říjen nejde vymazat ze mě. Nepíšu to, aby se v komentáři komukoliv nakládalo. Patrika mam i přes tohle všechno ráda. Byla jsem to já, kdo s ním žil, takže jsem jediná, která si může stěžovat. Nepotřebuji lítost ani utvrzovat v tom, že jsme se k sobě nehodili. Hodili. Jen ve své době. A důkazem toho je tato píseň,“ napsala Dara pod společnou fotografii.

Být teď Jasmínou, chtělo by to Rytmusova zamilovaná slova nebrat moc vážně.

reklama