Dasha: Chci chlapa, jako je Clint Eastwood

Zpěvačka Dasha (31) žila skoro deset let s muzikantem Martinem Kumžákem. Teď je sama a podle nároků, které na budoucího partnera má, možná bude ještě nějaký čas single.
Zpěvačka Dasha bude hrát hlavní ženskou roli v muzikálu Iago
Zpěvačka Dasha bude hrát hlavní ženskou roli v muzikálu Iago
Jiří Janoušek

reklama

„Ideálního muže si představuji jako Clinta Eastwooda. Hrozně se mi líbí jeho westernový styl. Jako partner by nebyl špatný ani Kevin Costner. Ve filmu Tanec s vlky byl úžasný,“ říká zpěvačka, jejíž občanské jméno je Dagmar Sobková.

V nejbližší době bude Dasha v jednom kole. Dostala totiž hlavní ženskou roli v novém muzikálu Iago hudebníka Janka Ledeckého. „S Jankem se znám dlouho. Vybral si mě už do Hamleta. Když mi nabídl roli v novém projektu, neváhala jsem ani chvilku,“ říká Dasha.

Na tiskovou konferenci k muzikálu Iago přišla v sexy modrých šatech: „Tyhle šaty mám speciálně ušité v arabském stylu pro muzikál. Příběh se totiž odehrává na Středním východě. Kostýmy, kulisy a celá výprava je v arabském stylu. Budeme prý na scéně i tancovat, tak jsem moc zvědavá,“ těší se zpěvačka, kterou Karel Gott prohlásil za talent století.

„Je milé, že to o mně řekl, ale jeho tvrzení mi přijde trochu nadsazené. Je tady spousta lepších zpěvaček. Nejsem tak výjimečná,“ říká skromná Dasha.

-dad-


reklama

reklama