Dáte jí šanci? 9 věcí, kterými vás dostane nová moderátorka Top Gearu

Holka, fuj! Jako zarytým fanouškům nejsledovanějšího pořadu na světě nám taky vadí, že už na BBC nebudeme vídat tři chytrolíny ve složení Clarkson, Hammond a May, ale protože každý si zaslouží svou šanci, tady je něco, po čem byste mohli dát nové moderátorce Top Gearu palec nahoru. Aspoň na chvíli.
Britská modelka bude moderovat Top Gear.
Britská modelka bude moderovat Top Gear.
Archiv/ Profimedia.com

reklama

1. Jodie Kidd je modelka, ale jako modelka tedy rozhodně nevypadá

Je spíš z kategorie "modelka Photoshopu". Na běžných fotkách vypadá zcela obyčejně a někdy byste i řekli, že ne úplně pohledně. Divačky, a těch má Top Gear miliony, budou tudíž spokojené. V televizi se ztotožní s někým, kdo vypadá jako ony po hodně špatné noci a pádu do lahve tequily.

2. Jodie Kidd je kamarádka lidí z Top Gearu

A to teda není žádná sranda, protože když se s někým kamarádíte a pak s tím člověkem jdete pracovat, dost vám hrozí, že kamarádi za pár týdnů už zcela jistě nebudete.

Vyhozený moderátor Jeremy Clarkson radí modelce Jodie Kidd. Nejspíš s její novou rolí.
Autor: Archiv/ Profimedia.com Vyhozený moderátor Jeremy Clarkson radí modelce Jodie Kidd. Nejspíš s její novou rolí.

3. Jodie Kidd přebírá nejsledovanější pořad na zemi

Sorry, ale při představě, že máme jít uvádět megashow, která si deset let drží moderátorské trio oblíbené po celém světě a jejíž sledovanost ROSTE a ne stagnuje či klesá, jdeme se polejt benzínem a sjíždíme autem ze skály, ať si to utrpení moc neprotahujeme.

4. Jodie Kidd určitě není Kapitán Šnek

"Jezdit, jako byste měli trenky plné vos, dokáže každý kretén." To je heslo Jamese Maye, kterým se Jodie tedy rozhodně neřídí. Ve druhé sérii byla hostem v Autě za rozumnou cenu a v tehdejší Suzuki Lianě skončila druhá nejrychlejší na okruhu. Pak si ji pozvali o čtrnáct sérií později znovu, aby zase závodila, tentokrát v autě bez volantu a vzhůru nohama. Od léta už bude na trati v Dunsfoldu testovat Zondy a McLareny oficiálně. A taky to bude komentovat, ne se jen hezky usmívat. (Jo, my víme, že na obrázku je Mini.)

Nové tváře Top Gearu - Obrázek 5
Nové tváře Top Gearu - Obrázek 5

5. Jodie Kidd je trochu chlap

Má ramena jako řeckořímský zapasník, je děsně vysoká a mohutná, přestože obléká velikost zubní nitě, a občas z ní máte pocit, že by vás rozplácla o zeď. Taky se směje jako chlap, mluví altem a má ráda dvojsmyslné vtípky. Takže, hej! Dámičkovský element a poplašené kvokání hledejte v Sama doma.

6. Jodie Kidd je první žena uvádějící pořad o autech

Na Channel 5 uvádí motoristický pořad The classic car show. Ne, opravdu – jiné ženy v jiných motorelacích nejsou ženské moderátorky v pořadu o autech, ale jen pokusy zvednout sledovanost mizerně natočeného průvodce pro spotřebitele. Jasné?

7. Jodie Kidd už teď ví, že tenhle Top Gear mít šanci nebude

A přesto do toho jde. Tak nevíme, jestli je šílená nebo si potřebuje nutně vydělat na důchod, každopádně je to odvaha. Fanoušci jí a ani jejím dvěma mužským kolegům nedají šanci a budou čekat na každou chybu. Nebudeme vám sem psát jména těch dvou. Stejně si je nebudete pamatovat, protože se na to nebudete ani dívat.

Clarksonův vyhazov jen uspíšil plánovaný konec
Clarksonův vyhazov jen uspíšil plánovaný konec

8. Jodie Kidd je na pořad o autech vybavená lépe než staří moderátoři

James May je vystudovaný koncertní klavírista, co má náhodou technický talent. Richard Hammond je krásně malující rádiový spíkr, který promoval z fotografie, a Jeremy Clarkson neumí nic, protože ho vyhodili ze školy, ale zase na druhou stranu vám umí vymyslet krásnou urážku. Jodie Kidd je sice modelka, ale co se týče technických věcí o autě, strčí Hammonda i Clarksona do kapsy. (Jo, my víme, že o to tady nejde, ale tak snažíme se jí to ulehčit!)

9. Jodie Kidd může udělat jen jednu jedinou věc na světě

Může vás jen překvapit, a to příjemně. Protože všichni, úplně všichni čekají, že to bude neskutečná hrůza hrůzácká pod všemi hrůzáckými slunci.

My taky.

(Barbora Koukalová)

reklama

reklama