Dáváte svým dětem pusu na rty? Budete terčem kritiky jako David Beckham

Fotbalista David Beckham si očividně z kritiky fanoušků nic nedělá. Už několikrát byl kritizován kvůli tomu, že zveřejnil snímky, na kterých políbil svou dceru na rty. Podle některých je to nepřípustné.
David Beckham
David Beckham
twitter.com/itispalkova

reklama

Známý fotbalista David Beckham strávil den se svou dcerou Harper ve Francii a podle fotografií se skvěle bavili. Vyrazili spolu podpořit Anglii proti Norsku během čtvrtfinále Světového poháru.

David Beckham
Autor: twitter.com/goal David Beckham

Sedmiletá Harper za dva týdny oslaví 8. narozeniny a vypadá to, že se svým tatínkem mají krásný vztah. To nechápou ale někteří fanoušci, podle kterých je nepřípustné, aby rodiče dávali svým dětem pusu na rty.

David Beckham

David Beckham má zákaz řízení! Důvod vás překvapí

Už v roce 2017 se na Instagramu slavného fotbalisty objevila fotografie z dovolené v Tanzanii, kde rodičovsky políbil svou dceru na rty. Stejná situace se opakovala na ledním kluzišti. Fotka vyvolala i lavinu negativních komentářů. Podobnou reakci zaznamenala i jeho žena Victorie, která podobnou situaci také zažila.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený David Beckham (@davidbeckham),

 

Tehdy si na Beckhama zasedl britský televizní žurnalista Piers Morgan, který polibek označil rovnou za "strašidelný". Jak je vidět, David si z toho nic nedělá a se svou dcerou si užívají jeden druhého.

reklama

reklama