David a Victoria Beckham brzy oslaví 20. výročí od svatby!

Psal se rok 1999, kdy si své ANO řekl jeden z nejsledovanějších párů světa. Beckhamovi se vzali v Irsku na farnosti Clonsilla, která se nachází v Dublinu. Nyní budou slavit 20. výročí od sňatku. Pojďme si připomenout jejich začátky!
Beckhamovi
Beckhamovi
twitter.com/wimagazine

reklama

Dvojice se zasnoubila v roce 1998 v luxusním hotelu Rookery Hall ve Velké Británii. Zásnubní prsten vyšel bývalého fotbalistu na 2,2 miliónu korun. Podle informací médií dostala Victoria od té doby dalších 13 zásnubních prstenů jako dárek. První z nich dostala hned čtyři roky po vdavkách, které poté probíhaly na Luttrellstown zámku. Právě tady vznikly ikonické fotografie, které jsou dodnes vzorem pro mnoho lidí.

Svatba 1999
Autor: twitter.com/yalcinizbul Svatba 1999

Bývalá zpěvačka kapely Spice Girls plánovala svatbu dlouhých 14 měsíců než bylo všechno podle jejich představ. Na tuto slavnostní událost si pozvala svatebního koordinátora Peregrina Armstrong-Jonese. „Věděli od začátku, v jakém duchu chtějí mít výzdobu,“ svěřil se koordinátor.

David Beckham

I zadaní muži se můžou podívat! O tom ví své David Beckham

Pro tento den zvolila budoucí manželka korzetové šaty od značky Vera Wang, které doplnila luxusní korunkou. Hruď jí zdobil náhrdelník s křížkem, který dostala od Beckhama před Vánoci. Na hostinu se novomanželé převlékli do purpurové barvy, do které byla laděna celá slavnost. Bývalý sportovec měl fialové sako a kalhoty, zpěvačka zvolila úzké šaty bez ramínek.

Victoria Beckham
Autor: twitter.com/HenryHanger Victoria Beckham

V době uzavření manželství spolu již měli syna Brooklyna, který v té době oslavoval čtyři měsíce. Letos v červenci oslaví manželská dvojice neuvěřitelných dvacet let od sňatku. Této oslavě se oficiálně říká porcelánová svatba. Spolu má tři syny a jednu dcerku. Rodina Beckhamů patří od devadesátých let k těm nejsledovanějším osobnostem.

Svatba 1999
Autor: twitter.com/m4dison Svatba 1999

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!