David Beckham má zákaz řízení! Důvod vás překvapí

Bývalý fotbalista David Beckham má na půl roku utrum. Byl mu odebrán řidičský průkaz za velmi vážný přestupek, který se v Británii netoleruje.
David Beckham
David Beckham
twitter.com/itvnews

Telefonovat za volantem je velký přestupek. Bývalý fotbalista byl před několika měsíci vyfotografován, jak drží mobilní telefon při řízení automobilu. A jelikož Beckham měl těch přestupků na triku trošku víc, rozhodlo se, že si teď půl roku za volant nesedne.

David Beckham
Autor: twitter.com/BBCSport David Beckham

David Beckham dostal celkem 6 trestných bodů za nedodržení předpisů, což znamená odebrání řidičského průkazu, v jeho případě na 6 měsíců. V minulosti sportovec dokonce nedodržoval povolenou rychlost. To si ale obhájil s tím, že ujížděl novinářům. Teď už se mu ale vykroutit nepodařilo a za volant si tak chvíli nesedne.

David Beckham

David Beckham přiznal, že používal mobilní telefon během řízení automobilu

Metropolitní policie se k celé situaci vyjádřila. „Beckham byl vyfotografován s mobilním telefonem v ruce během jízdy v autě dne 21. listopadu 2018 v areálu Great Portland Street. Dva měsíce před tímto incidentem byl sportovec stíhán za překročení rychlosti. Třiačtyřicetiletému muži bylo zasláno oznámení ohledně přestupku, který spáchal,“ oznámila Metropolitní policie.

David Beckham
Autor: twitter.com/elliotwagland David Beckham

reklama