David Beckham má zákaz řízení! Důvod vás překvapí

Bývalý fotbalista David Beckham má na půl roku utrum. Byl mu odebrán řidičský průkaz za velmi vážný přestupek, který se v Británii netoleruje.
David Beckham
David Beckham
twitter.com/itvnews
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Telefonovat za volantem je velký přestupek. Bývalý fotbalista byl před několika měsíci vyfotografován, jak drží mobilní telefon při řízení automobilu. A jelikož Beckham měl těch přestupků na triku trošku víc, rozhodlo se, že si teď půl roku za volant nesedne.

David Beckham
Autor: twitter.com/BBCSport David Beckham

David Beckham dostal celkem 6 trestných bodů za nedodržení předpisů, což znamená odebrání řidičského průkazu, v jeho případě na 6 měsíců. V minulosti sportovec dokonce nedodržoval povolenou rychlost. To si ale obhájil s tím, že ujížděl novinářům. Teď už se mu ale vykroutit nepodařilo a za volant si tak chvíli nesedne.

David Beckham

David Beckham přiznal, že používal mobilní telefon během řízení automobilu

Metropolitní policie se k celé situaci vyjádřila. „Beckham byl vyfotografován s mobilním telefonem v ruce během jízdy v autě dne 21. listopadu 2018 v areálu Great Portland Street. Dva měsíce před tímto incidentem byl sportovec stíhán za překročení rychlosti. Třiačtyřicetiletému muži bylo zasláno oznámení ohledně přestupku, který spáchal,“ oznámila Metropolitní policie.

David Beckham
Autor: twitter.com/elliotwagland David Beckham
Reklama
Reklama