David Beckham není troškař, vylil na sebe celý sud ledové vody s ledem! A nominoval...

Ice bucket challenge, charitativní výzva "polij se ledovou vodou", momentálně zaměstnává téměř všechny celebrity. Šli do toho Mark Zuckerberg, Bil Gates, Shakira, Gerard Picque... Nominovaný je i papež František! David Beckham svoji výzvu vzal netradičně a rozhodně nebyl troškař!
I David Beckham se nechal polít....ovšem ne vodou z kyblíku!
I David Beckham se nechal polít....ovšem ne vodou z kyblíku!

reklama

David se totiž nespokojil jen s malým kyblíkem ledové vody jako téměř všechny ostatní celebrity. Při polívání ledovou vodou totiž byl jen v džínách a kšiltovce a nechal na sebe svými pomocníky vylít rovnou celý sud ledové vody smíchané s kostkami ledu!

Beckhamovi, který klečí na kolenou, jako by se chtěl modlit, se lidé sledující jeho počínání smějí, zvláště poté, co na něj dopadne voda a David začne zhluboka lapat po dechu!

A koho že slavný fotbalista nominoval? Kdo by si myslel, že zvolí někoho ze svých kolegů z trávníků, mýlil by se. David nominoval basketbalisty Magica Jonhsona, Michaela Jordona a herce Leonarda DiCapria...Dámy, máte se na co těšit!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

David Beckham a jeho Ice bucket challenge

Kdo další se do výzvy zapojil?

Shakira si přizabila přítele!

Nejšílenější provedení Ice Bucket? Slavná zpěvačka rozbila partnerovi nos hrncem a nominovala papeže

Moderátoři vypadají docela osvěženě

Petr a Ivana prokázali… ledovou odvahu!

Richard Krajčo na sebe vychrstl kýbl ledové vody!

Richard Krajčo zažil studenou „sprchu“! Jak se s ní vypořádal? (VIDEO)


reklama

reklama