David Beckham přiznal, že používal mobilní telefon během řízení automobilu

Po silnicích se proháněl bývalý fotbalista David Beckham ve svém Bentley. Během řízení věnoval pozornost i mobilnímu telefonu. To přiznal krátce poté, co byl přistižen veřejností, která jeho čin nahlásila policii.
David Beckham
David Beckham
twitter.com/MirrorBreaking_

reklama

V pondělí byl David obviněn z používání mobilního telefonu během řízení svého automobilu. Sportovec měl již několik přestupků, ovšem nikdy za to nebyl právně potrestán. To se nelíbí veřejnosti.

David Beckham
Autor: twitter.com/Minha_Giovanna_ David Beckham

Nick Freeman, velmi uznávaný právník, pomohl v roce 1999 Beckhamovi s kauzou, kde byl obviněn fotbalista z rychlé jízdy. David tvrdí, že ujížděl paparazzi fotografům, a tak se jeho přestupek dále nevyvíjel. Podobný incident se odehrál v roce 2018, kdy byl otec čtyř dětí spatřen, jak používá mobilní telefon za volantem během jízdy. Ovšem zase z toho vykličkoval.

Beckhamovi

David a Victoria Beckham brzy oslaví 20. výročí od svatby!

Mluvčí Freeman řekl, že se k této záležitosti nemůže vyjadřovat.  David byl v roce 2004 vyhlášen nejlépe placeným fotbalistou na světě. Jeho kariéra fotbalisty začala podepsáním smlouvy s Manchesterem United, kde předvedl svůj talent již v 17 letech. Kvůli lepším finančním příjmům poté přestoupil do Realu Madrid. Později přešel do Los Angeles Galaxy. David Beckham je sportovní ikona, kterou uznává celý svět. Co se týče telefonování za volantem, to už tak slavné nebude.

David a Victoria Beckham
Autor: instagram/@davidbeckham David a Victoria Beckham

reklama

reklama