David Beckham veřejně popřál synovi a znovu ukázal dlouhé vlasy

Bývalý fotbalista David Beckham se po čase vrátil k dlouhé hřívě, kterou si v New Yorku stačil lehce obarvit na blond. Když se snímek objevil v médiích, všichni mu staronovou image chválili, a někteří dokonce pojali podezření, zda jeho tvář nevyhladil botox. To Beckham popřel a přidal i snímek se synem Romeem, kde je vidět „přirozená“ krása.
David Beckham se synem Romeem, který oslavil 15. narozeniny.

„Botox? To opravdu ne, ale děkuji za kompliment,“ uvedl David Beckham na jeden z komentářů, který se vyhlazování tváře pomocí botoxu týkal. Dodal, že podobné zákroky rozhodně nepodporuje.

Vylepšení obličeje a vyhlazení vrásek by u bývalého fotbalisty nebylo ničím překvapujícím. Na vzhledu si zakládá, živí ho módní průmysl a pro svou image se stal vzorem pro mnoho mužů. Není vyloučeno, že návratem k dlouhým vlasům pokrytým lehkým melírem inspiruje další k podobnému kroku.

David Beckham se znovu vrátil k dlouhým vlasům.
David Beckham se znovu vrátil k dlouhým vlasům.
Instagram.com/davidbeckham

Nedbalá elegance je nyní in a když se k ní připočte nějaké to tetování a plnovous, do detailu naplníte trendy současné doby.

David Beckham si z Anglie odskočil do New Yorku, kde jeho žena Victoria předváděla další módní kolekci. V oboru návrhářství se jí stále daří a o zakázky a perspektivu nemá nouzi.

Beckhamovi ale dál zůstává na prvním místě rodina, což David dal jasně najevo, když synovi Romeovi veřejně popřál k patnáctinám.

„Je to šťastný mladý chlapec, který slaví patnáctiny a mění se v gentlemana, který svého otce drtí na tenisovém kurtu. Milujeme tě,“ napsal Beckham na Instagramu.

Romeo Beckham je druhorozený syn Beckhamových, staršímu Brooklynovi je 18, Cruzovi 12 let a nejmladší a jediné dceři Harper 6 let. 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama