Depka jak HROM! Sinead O´Connor se rozhodla spáchat sebevraždu. Šílené důvody, které ji k tomu dohnaly…

Sinead O´Connor byla vždycky těžké emo. Jenže od doby, kdy bojuje s bipolární poruchou, kterou možná znáte pod označením maniodepresivní psychóza, to s ní jde vážně z kopce. Naposledy to skončilo pokusem matky čtyř dětí o sebevraždu. Podařilo se ji zachránit, ale nechala za sebou dost mrazivý vzkaz.
Sinead O´Connor se pokusila o sebevraždu pomocí lélů.
Sinead O´Connor se pokusila o sebevraždu pomocí lélů.
Profimedia.cz a koláž iTOPSTAR.cz

reklama

Předtím, než se těžkými psychickými problémy pronásledovaná zpěvačka předávkovala léky, uveřejnila ještě na Facebooku dlouhý sebelítostivý dopis, v němž obviňovala své nejbližší z podílu na své smrti. Především se trápí tím, že nevídá své děti a nikoho nezajímá, jak se cítí. Sinead, soudě dle jejích postů, propadla křesťanskému fanatismu, ale víra jí stejně nepomohla.

Robinova dcera Zelda Williams považuje macechu Susan za zlatokopku.

Hrabivá VDOVA po Robinu Williamsovi (†63) všechno prošustrovala: Jeho děti jí nemohou přijít na jméno! PROČ?

„Zemřela jsem již milionkrát s velkou bolestí. To ovšem moji rodinu vůbec nezajímá. Nedozvěděli by se, že jsem mrtvá, spíš až po týdnech, kdybych jim nedala zasra*ě vědět,“ píše. Tvrdě obviňuje především otce svých dětí Franka a Donala stejně jako zbytek příbuzenstva z děsivé zrady, přiznává se k osobním nedostatkům a těžkým duševním stavům. Nikoho nešetří a čtení je to opravdu pochmurné: „Není žena, co by snesla všechno. Co mi tento týden provedli je nechutně kruté. Předávkovala jsem se, nejsem doma, ale v hotelu někde v Irsku…“

Julia a její sestra společně s matkou

Sestra Julie Roberts: Sebevražda? Našel se zoufalý dopis na rozloučenou

Zprávu na rozloučenou záhy četli její přátelé a rychle upozornili policii a záchranku. Nyní je podle serveru Sinead „v bezpečí a zdravá“. Bipolární porucha, kterou osmačtyřicetiletá zpěvačka trpí, je psychické onemocnění, které vážně ovlivňuje stavy nálad od extrémně pozitivních (manická fáze) po hluboce depresivní. Její stav ovlivnila i dřívější operace vaječníků a blíže nespecifikovaná choroba syna.

Více se dozvíte ve vysílání TOP STARu 30. 11. a o den později ve videu na Prima Play.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

TOP STAR - Sinead O´Connor
Robin Williams se oběsil před rokem a nyní se našla jeho poslední slova.

Rok od SEBEVRAŽDY Robina Williamse: Našel se dopis na rozloučenou! Skutečné důvody jeho smrti jsou DĚSIVÉ...

reklama

reklama