Depp odmítl točit za 10 milionů dolarů! Chce dvojnásobek

Herec Johnny Depp odmítl roli gangstera Whiteyho Bulgera v životopisném filmu Black Mass (Černá mše), který bude natáčet režisér Barry Levinson. Nechtěl slevit z honoráře!
Johnny Depp odmítl vzít za roli gangstera jen polovinu dohodnutého honoráře
Johnny Depp odmítl vzít za roli gangstera jen polovinu dohodnutého honoráře
isifa.com

reklama

Původně měl totiž Johnny dostat za roli 20 milionů dolarů, jenže producentům se nepovedlo sehnat celou částku z plánovaného rozpočtu filmu. Deppovi tedy nabídli jen polovinu honoráře, 10 milionů dolarů, které odmítl. Producenti teď doufají, že za něj najdou co nejdřív levnější náhradu, aby mohli s natáčením začít ještě letos.

Film o gangsterovi Bulgerovi se ale v Hollywoodu připravuje ještě jeden! Do mapování osudu známého zločince se rozhodli pustit kamarádi Ben Affleck, který bude snímek režírovat, a Matt Damon, jenž ztvární Bulgera.

Půjde o jejich druhou velkou spolupráci od oscarového snímku “Good Will Hunting". I tento snímek se původně měl začít točit už letos, jeho realizaci ale producenti pozastavili.

Whitey Bulger je notoricky známý zločinec a také nejhledanější uprchlík Ameriky. Dnes dvaaosmdesátiletý gangster utíkal FBI neuvěřitelných 16 let!

Bulger byl šéfem Winter Hill Gang. Je zodpovědný nejméně za 19 vražd. I s přítelkyní Catherine Greig se před policií skrýval už od roku 1995. Zatčen byl poté, co byla v červnu 2011 Catherine spatřena v Kalifornii v salonu krásy.

-juf-


reklama

reklama