Děvčátko okradlo na veřejnosti prince Harryho

Dvouletá obyvatelka kanadského Toronta Emily Henson seděla na tribuně sportovního utkání válečných invalidů Invictus Games po boku prince Harryho, informuje The Huffington Post. Na volejbalovém zápase mezi Velkou Británií a Dánskem se princ na okamžik oddal hovoru se svým sousedem a děvče mezitím dělalo „malé nálety“ na jeho popcorn. Harry zaregistroval až po chvíli, že holčička ujídá z jeho porce. A jak zareagoval? Podívejte se na video níže!
Harry a popconr
Harry a popconr

reklama

Harry začal malou pachatelku rozesmívat, vyplazoval jazyk, tvořil na obličeji různé grimasy, ale dívenka byla princem po několika okamžicích znuděná a začala raději klidně sledovat volejbal. Ve skutečnosti ale princ lakomý není. S Emily se nakonec o popcorn rozdělil a prohodil i pár slov s jejími rodiči. Otec holčičky je paralympijský sportovec a bývalý účastník Invictus Games James Henson, Harryho přítel.

Připomeňme si, že v Kanadě probíhá mezinárodní sportovní soutěž v paralympijském duchu, kterou v roce 2014 založil právě princ Harry. Tohoto sportovního klání se účastní příslušníci armády i veteráni s omezenými fyzickými schopnostmi, které pozbyly právě ve vojenské službě.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!