Dítě Meghan a Harryho nebude mít nárok na královský titul! Britové už i tak hádají jména miminka

Meghan Markle
Meghan Markle
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Po tom, co vévodkyně a vévoda ze Sussexu oznámili, že čekají potomka, celá Británie je na nohou. Teprve v pondělí promluvili o této radostné novině a sázkové kanceláře se už předhánějí v nabídce kurzů. Sázet lze jednoduše na cokoliv. Pohlaví, porodní váhu, barvu vlasů. Nejoblíbenější u Britů jsou ale jména.

Sázet se bude moci do posledních chvílí těhotenství. Královská rodina je totiž velice tajnůstkářská, co se miminek týče. Ani Sestra vévodkyně Kate zatím neprozradila pohlaví miminka a to už odjela do porodnice. Nejoblíbenější anglická sázková kancelář Landbrokes zveřejnila, která jména u obyvatelstva vyhrávají. Nejvyšší sázky jsou na holčičí jméno Victoria. Byla by to tak pocta Bristské královně Victorii, která usedla na trůn roku 1837 a za níž země zažila největší rozkvět.  Dost pravděpodobná jména jsou ale i Alice, Elizabeth nebo Diana.

Pokud by se Meghan a Harrymu narodil chlapec, vítězným jménem by byl Albert, následně Alexander, William a Charles.

Jméno zatím tedy jisté není, co ale jisté je, že ať to bude chlapec nebo holčička neponese titul princ/princezna, ani Jeho královská Výsost. Pokud tedy královna neudělí výjimku, stejně jako to udělala v případě prince Williama a Kate. Tam titul princ náležel pouze prvorozenému Georgeovi, nakonec titul nesou všechny tři děti. Vše by se změnilo také, pokud by královna před narozením potomka prince Harryho skonala, což si samozřejmě nikdo nepřipouští.

Pokud by se Meghan narodil chlapeček, získal by titul hrabě Hrabě z Dumbartonu, dcerka by byla Lady Mountbatten-Windsor. Další syn by byl ale Lord. Prvorozené dítě bude sedmé v pořadí na královský trůn a odsune tak i právě provdanou princeznu Eugenii na desáté místo, to odhalil bristský online deník New Idea.

K miminku se vyjádřila nejen matka Meghan, která je samozřejmě štěstím bez sebe. Ale i sestra Samantha, se kterou vévodkyně nemá moc dobrý vztah. „Dítě vše změnilo a každého rozněžnilo. Vše ostatní je nedůležité. Jen doufám, že se Meghan udoobří s otcem, bylo by to dobré už kvůli dítěti,“ řekla Samantha pro deník The Sun.

Šťastný pár se momentálně nachází v Austrálii, kde vykonává svou první královskou cestu, jako manželé.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Oh this is so adorable. Th

Příspěvek sdílený Sus@sussexsquad),

Reklama
Reklama