Divácké zprávy mají nové moderátory!

Máme pro vás velkou novinu! Už od zítra nastupují do Divošek noví moderátoři. A tak se můžete těšit, kromě Michala Kavalčíka, nově i na Petra Vojnara. A pozor! I na krásnou ženu, kterou znáte od nás z Top Staru, Andreu Košťálovou!
30.5.2018 TOP STAR:  DIVOŠKY NOVÍ MODERÁTOŘI
30.5.2018 TOP STAR: DIVOŠKY NOVÍ MODERÁTOŘI

reklama

Od června přivítají Divácké zprávy nové posily! Společně s Michalem Kavalčíkem je budou nově moderovat Andrea Košťálová a Petr Vojnar. „Já se vracím sem na Primu po pěti letech. Dělával jsem tady pořad Nikdo není dokonalý a VIP zprávy. Pak jsem odešel a teď jsem zase zpátky,“ řekl Petr.

„Já jsem celý život zvyklá být v ženském kolektivu. Když jsem závodně tancovala nebo v Top Staru jsou samé ženské. Takže se hrozně těším, že konečně budu mezi chlapy. Že mě budou opečovávat a starat se,“ prozradila Andrea.

Andy je v posledních dnech jako v Jiříkově vidění. Jedna životní událost střídá druhou a to, že bude moderátorkou Divošek, jí zatím dochází pozvolna. „Mám teď několikadenní kolotoč. O víkendu jsem byla požádána o ruku a do toho mi dnes bylo řečeno, že budu moderovat divácké zprávy. Takže v mé hlavě je zatím velká mlha. Až se to trošičku usadí, tak začnu být trochu nervózní. Ale ona ta nervozita neuškodí. Takže se hlavně hrozně těším,“ řekla.

 

#simplyme #curlyhair #photoshoot @urbanjara #photooftheday #

Příspěvek sdílený Andrea Kostalova (@andykost),

„Jediné co si budu přát první měsíc či dva je, abych něco nezkazil. Nějak se nepřeřekl, aby nebyla nějaká ostuda. A na druhou stranu kdyby byla, tak by to byl hit internetu. To by se nám to vrátilo zpátky. Takže bych byl stejně na Primě, tak jako tak,“ řekl Petr Vojnar.

Posily v týmu uvítá i současný moderátor Diváckých zpráv Michal Kavalčík. „Divošky dostanou nový vítr, novou energii a bude to prča,“ těší se Michal. Noví moderátoři, tedy konkrétně Andrea Košťálová, se představí už zítra. Tak se nezapomeňte dívat, bude to stát za to!

reklama

reklama