Divoká misska toho nemá dost: Sex na veřejnosti a teď nejspíš kriminál!

Smůla na paty se lepí bývalé Miss Nevada 2007 Katherine Nicole Rees (30). Před lety přišla o korunku nejkrásnější dívky tamější části Divokého západu za sérii – mírně řečeno -– žhavých fotografií z párty. Dnes dokonce čelí několikanásobnému obvinění ze zneužívání a prodeje drog. Má prostě pech...
Katherine lítá v pěkném průšvihu a vypadá to, že tentokrát půjde bručet.
Katherine lítá v pěkném průšvihu a vypadá to, že tentokrát půjde bručet.
profimedia.cz a koláž Prima Style

reklama

Byl to skandál jako hrom. Čerstvá královna krásy se krátce po korunovaci rozparádila na večírku a místní bulvár měl žně. Katherine ukázala prsa, svým hanbatým kamarádkám olizovala bradavky i rozkrok, a sama si nechala líbit to samé. Nemravného pózování a simulace sexuálních aktivit se účastnili i muži, zkrátka sodoma gomora. Misska sice získala spoustu nových obdivovatelů, ale pořadatel soutěže krásy jí odebral vítěznou korunku.

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Tyhle celebrity zabily drogy a alkohol

Nyní to má mladá žena polepené ještě víc. Katherine byla zatčena v Las Vegas za to, že převážela pervitin, nezákonně ho přechovávala a prodávala. Se zákonem se nestřetla poprvé, již v minulosti byly podezřelá z pašování drog a loni dokonce kladla policistům odpor při dopravní kontrole. Tentokrát jí byl osudný muž, který je podle informací tisku označovaný jako „J“. Právě ten si měl od krasotinky drogu koupit. Policie u ní navíc našla dalších 5,3 gramů metamfetaminu. Kolik asi vyfásne?
Takhle to Katherine s kámoškami tenkrát rozjela a přišla proto o titul Miss Nevada.

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Rozdíly mezi pornoherečkou a normální ženou

reklama

reklama